Saunia prvý vstup zadarmo

Saunia prvý vstup zadarmo

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte prvý vstup zadarmo do pobočky Saunia Aupark Bratislava dobitím kreditu v hodnote aspoň 15€. Pozývame vás otvoriť si vernostný účet v Saunia s promo kódom 8EAZMF. Promo kód vám poskytujeme na základe akcie Pozvi priateľa, čím podporujeme tvorcov tejto webovej stránky. Spoločnosť Saunia prevádzkuje mnoho saunových svetov v krajine.

Na Slovensku má zatiaľ jedinú pobočku v Bratislave. Saunový svet Saunia patrí medzi najlepšie wellness centrá a môže sa pochváliť mnohými spokojnými zákazníkmi a cenovou dostupnosťou. Staňte sa jedným z nich a zaregistrujte sa pomocou tohto promo kódu.

Promo kód

Pri registrácii zadajte tento kód. Dobitím 13 eur získate vstup zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

Kliknite tu a zadajte kód

Nezabudnite dobiť min. 13€ na váš Saunia účet

   Platí min. do 26.5.2024

Zľava 2€ na každý vstup

Túto a ďalšie výhody prináša Saunia vďaka vernostnej karte

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Saunia!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získam vstup zadarmo do Saunia?

Stačí splniť tieto kroky:

 1. Kliknite na tlačidlo "Promo kód"
 2. Overte si váš e-mail a telefónne číslo
 3. Vyplňte a ověřte svoje registračné údaje na stránkach Saunia
 4. Zadajte náš promo kód 8EAZMF pomocou ktorého vás pozývame do Saunie (nie je možné zadať spätne, ak už u Saunie máte vytvorený účet).
 5. Dobite si kredit minimálne vo výške 13€, čo vám zaistí vstup zadarmo :)
 6. Užite si prvý vstup zadarmo.

saunia-karta.png

Vďaka vernostnej karte získate aj zľavu 2. Akonáhle budete mať založený účet, môžete požiadať úplne zadarmo v ktorejkoľvek pobočke Saunia o vydanie fyzickej vernostnej karty, ktorú potom môžete používať namiesto vášho ID. Vernostné body potom získavate za každú návštevu. Ak chcete ušetriť ešte viac, predložte obsluhe svoju kartu Multisport, vďaka ktorej ušetríte pekných 6€. S plne aktivovaným profilom môžete v rámci akcie "Pozvi priateľa" vyzvať k návšteve Saunia svojich blízkych a získať za nich odmenu 13€ .

Ako funguje odporúčací kód?

Promo kód 8EAZMF môžete zadať pri registrácii dobrovoľne ako poďakovanie za to, že sme vám odporučili zľavu na prvý vstup. My, ktorí pracujeme na obsahu tohto webu, potom vďaka vám získame aj kredity zadarmo. Zadanie kódu nie je podmienkou pre získanie prvého vstupu zadarmo.

Čo môžete v Saunia navštíviť?

V prvom rade nesmiete minúť úplnú klasiku tejto relaxačnej aktivity. Medzi ne patrí Fínska sauna, ktorá je tradičným typom sauny. Tieto sauny sa vyznačujú vysokými teplotami a nízkou vlhkosťou vzduchu, čo vytvára suché a teplé prostredie na hĺbkové uvoľnenie a detoxikáciu. Teploty v fínskej saune sa obvykle pohybujú medzi 80 a 100 °C.

Parná sauna, tiež známa ako parný kúpeľ, sa vyznačuje vysokou vlhkosťou vzduchu a nižšími teplotami ako Fínska sauna. Teploty v parnej saune sa obvykle pohybujú medzi 40 a 60 °C. V parnej saune sa voda nalieva na rozžeravený kameň, čo vytvára paru a zvyšuje vlhkosť vzduchu.

Pokiaľ sa bojíte, že vám sauna neurobí dobre a chcete sa pozvoľne prehrievať, zavítajte do ich Soľnej sauny. Soľná sauna pôsobí veľmi jemne a ocenia ju predovšetkým nováčikovia v saunovaní, a to vďaka príjemnej teplote okolo 40 °C.

saunia-slevovy-kod.jpgV tomto saunovom svete nájdete aj Tropickú saunu, v ktorej na vás čaká podstatne väčšia vlhkosť pri nižšej teplote ako vo Fínskej saune či saunu s parným nárazom, kde sa teplota pohybuje okolo 90 °C. Tento variant sauny je vybavený zariadením, ktoré v pravidelných intervaloch polieva rozpálené kamene na kachliach vodou a horúci vzduch potom rozfúka po ohrievači. Každých zhruba 5 minút tak vaše telo zasiahne intenzívna tepelná vlna, ktorá zvýši vaše vnímanie pocitového tepla.

Po poriadnom vypotení môžete využiť možnosť ochladzovacieho bazénika, posypať sa ľadovými kryštálmi z ľadovej studne alebo na seba vyliať plné vedro studenej vody, ktoré vám zaistí naozaj intenzívny zážitok. Na niektorých pobočkách môžete tiež využiť krásny výhľad z terasy na priľahlé okolie. V popoludňajších hodinách môžete navyše navštíviť Saunový ceremoniál.

Vyhladlo vám, máte sucho v krku a chceli by ste sa občerstviť? Žiadny problém. Navštívte ich Osviežujúci bar a vyberte si z ich bohatej ponuky nápojov a chutných pokrmov, ako je pizza, panini či toasty so šunkou a syrom.

saunia-black-friday.jpgČo je saunový ceremoniál?

Saunové ceremoniály sú tradičným rituálom spojeným s saunovaním a získavajú na popularite nielen na severe, ale aj v krajinách ako Nemecko, Rakúsko a stále viac aj v Českej republike a na Slovensku. Aj keď u nás nie je veľa pravých saunových majstrov, saunové centrum Saunia ponúka túto zážitkovú formu saunovania. Ceremoniály sú navrhnuté tak, aby posilnili účinky saunovania a ponúkli návštevníkom relaxačný a očistný zážitok.

Priebeh saunového ceremoniálu zahŕňa niekoľko krokov, vrátane ohrevu sauny, polievanie horúcich kameňov, aplikáciu vonných esencií, peelingu pokožky a ochladzovanie sa ľadovými rituálmi. Každý ceremoniál má svoj unikátny koncept a môže zahŕňať aj hudobný sprievod alebo zvukové terapie na dosiahnutie hlbokej relaxácie.

Saunové ceremoniály ponúkajú kombináciu tepla, vône, zvuku a telesných rituálov, ktoré majú pozitívny vplyv na telo aj myseľ. Každý ceremoniál môže mať odlišný zameranie a pomôcť účastníkom dosiahnuť harmóniu a uvoľnenie.

saunia-sleva-promo-kod.jpgAké účinky na zdravie má pobyt v saune?

Strávený čas v saune má mnoho účinkov na zdravie, ktoré ocenia ľudia všetkého veku.

 • Znižuje stres - Áno, saunovanie má relaxačný účinok, ktorý pomáha znižovať stres a uvoľňovať napätie.
 • Zlepšuje krvný obeh - Teplo v saune stimuluje krvný obeh, čo pomáha zlepšovať funkciu srdca a ciev.
 • Uvoľňuje svaly - Vysoké teploty a vlhkosť pri pobyte v saune pomáhajú uvoľňovať napäté svaly a znižovať bolesť.
 • Zlepšuje dýchacie cesty a akné - Vlhkosť pri saunovaní môže pomôcť uvoľniť dýchacie cesty a znižovať symptómy alergií alebo astmy.
 • Podporuje detoxikáciu – Sauna podporuje potenie, čo umožňuje odplavovanie toxínov z tela.
 • Zlepšuje imunitu - Pobyt v saune má preukázateľný pozitívny vplyv na imunitný systém, čo môže pomôcť chrániť pred rôznymi chorobami.
 • Podporuje kvalitu spánku – Saunovanie môže pomôcť zlepšiť kvalitu spánku, pretože teplo a vlhkosť v saune pomáhajú upokojiť myseľ a uvoľniť telo.

 

Saunia v Česku

Zľavové akcie na Saunia sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Saunia zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii šport? Pozrite sa tiež na zľavy do Decathlon, kde vás čaká zľavy na vybrané produkty až do 60%. Zľavy máme aj do Hop-Sport alebo 11teamsports.