MP Kovania zľavový kód 10%

MP Kovania zľavový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavy a kupóny do e-shopu MP Kovania. Najväčší sortiment kovaní na dvere a príslušných doplnkov v SR nájdete v práve v tomto e-shope. V ich širokej ponuke nájdete množstvo produktov nielen od nekonečného výberu kľučiek a kovania na dvere, ale aj doplnkov do interiérov. Do sortimentu patria značky Tupai, Mariani, Axa, Linea Cali, Aprile či Colombo design. 

Zľavový kód 10%

Stačí sa vo vyskakovacom okne prihlásiť na odber newslettera

   Platí min. do 26.5.2024

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite sa na najnovšiu ponuku

   Platí min. do 26.5.2024

Výpredaj - zľavy až 60%

Nakúpte lacnejšie vďaka výpredaji

   Platí min. do 26.5.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na MP Kovania!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód na MP Kovania?

Použitie zľavového kódu je v e-shope MP Kovania úplne jednoduché. Zľavový kupón uplatníte v košíku, kde kliknete na "máte zľavový kupón?", vložíte váš promo kód a potvrdíte tlačidlom "Pridať". Teraz je zľavový kupón aktivovaný a váš nákup je lacnejší vďaka nášmu portálu. Pre lepšiu orientáciu využite obrázok vložený nižšie. Neváhajte a využívajte všetky zľavové promo kupóny, aby váš nákup bol vždy lacnejší.

Čo všetko ponúka eshop MP Kovania?

Internetový obchod MP Kovania ponúka nielen najväčší sortiment kování na dvere na Slovensku, ale v ich širokej ponuke nájdete množstvo produktov nielen od nekonečného výberu kľučiek a kovania na dvere, ale aj doplnkov do interiérov. Do sortimentu patria značky TUPAI, MARIANI, AXA, LINEA CALI, APRILE či COLOMBO DESIGN. O spokojnosť zákazníkov sa na Slovensku stará stabilný 30-členný profesionálny tím pod vedením majiteľa spoločnosti. Aktuálne spoločnosť MP KOVANIA ponúka svoje služby ako B2B tak aj B2C zákazníkom. E-shop ďalej ponúka dopravu zadarmo. Ak nakúpite za viac ako 80 €, za dopravu naozaj neplatíte. Okrem klasickej 24 mesačná záruke, ponuká obchod tiež nadštandardnú záruku, a to až 30 rokov.

Ako kontaktovať eshop MP Kovania?

Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky, neváhajte obchod kontaktovať na emailu [email protected]

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii domácnosť? Pozrite sa tiež na zľavy do SCONTO nábytok, kde vás čaká jarný výpredaj so zľavami až 70%. Zľavy máme aj do ASKO nábytok alebo Albi.