eBay zľava až 50%

eBay zľava až 50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Pozrite sa na zľavy, ktoré tu ponúka eBay. Na tomto obchode si môžete zakúpiť tovary z celého sveta a to nové, ako aj použité. K dispozícii sú aj veľmi lacné produkty z Číny, ktoré sa kúpiť naozaj oplatí. Okrem toho môžete na eBay tiež predávať, takže ak nejaké veci nevyužívate a majú hodnotu, môžete sa ich tu rýchlo zbaviť a zároveň si tým aj zarobiť.

Zľavy až 50%

Kategórie Daily Deals ponúka ohromné zľavy!

   Platí min. do 26.5.2024

Elektro zľava až 40%

Kupte si elektroniku výhodnejšie

   Platí min. do 26.5.2024

Dámske oblečenie zľava až 55%

Oblečenie pre dámy je na eBay zľavnené

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na eBay!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako použiť zľavový kód pre eBay?

K použitiu zľavového kódu musíte byť na stránkach eBay zaregistrovaní a tiež musíte mať účet prepojený s vaším účtom PayPal. Potom, ak dostanete zľavový kupón, ho môžete pri objednávaní tovaru uplatniť. Výhodou tiež je, že predávajúci obdrží platbu v plnej výške, o zľavu sa teda postará priamo eBay.

O obchode eBay

V tomto svetoznámom internetovom obchodnom portáli môžete kúpiť naozaj všetko. Je tu možné zaobstarať zberateľské predmety, oblečenie, elektroniku, automobily a mnohé ďalšie veci. Prostredníctvom eBay môžete ako nakupovať, tak aj predávať. Ak teda máte doma hodnotné veci, ktoré pre vás už stratili využitie, môžete sa ich tu ľahko zbaviť a ešte si tak prísť na nejaké peniaze.

Je možné tu kúpiť nové, ako aj použité tovary. Ebay tiež ponúka okrem štandardného predaja tovaru tiež internetovú aukciu, kedy je produkt predaný tomu, kto ponúkne najvyššiu sumu.


Ako môžem eBay kontaktovať?

Ak si s čímkoľvek na portále eBay neviete rady, prečítajte si podrobné návody. Ak vám ani tieto stránky neporadili, pošlite zamestnancom eBay dotaz pomocou formulára, ktorý nájdete v stránkach s návodmi.

eBay v zahraničí

Zľavové akcie na eBay sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky eBay zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na eBay v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii medzinárodné e-shopy? Pozrite sa tiež na zľavy do Aliexpress, kde vás čaká super ponuky - zľavy až do 91%. Zľavy máme aj do Wish alebo Temu.