Agátin svet zľava 20%

Agátin svet zľava 20%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Agátin svet je obchod, kde môžete využiť zľavové akcie a kde dve sestry - Kristína a Lucia - spojili sily, aby priniesli niečo viac ako bežné hračkárstvo. Či už čerpáte inšpiráciu z Francúzska ako Kristína alebo si ceníte organizačné zručnosti ako Lucia, v Agátinom svete nájdete to najlepšie pre vaše deti. Od kvalitných a ekologicky udržateľných hračiek až po kreatívne dielne a inšpirujúce blogy. Objavte široký výber produktov, ktorý bude vaše deti nielen baviť, ale aj rozvíjať. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať tú pravú pre vás.

Výpredaj hračiek

Nakúpte v tejto kategórii za zlomok pôvodnej ceny

   Platí min. do 23.7.2024

Výpredaj kníh s 20% zľavou

Nakúpte knihy v neskutočnej zľave

   Platí min. do 23.7.2024

Zľava 20% na školské potrieby

Pozrite sa, ako získať tieto skvelé ceny

   Platí min. do 23.7.2024

Poštovné zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Agátin svet!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Agátin svet?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

Není k dispozici žádný popis fotky.Čo vieme o histórii Agátin svet?

Agátin svet bol založený dvoma sestrami - Kristínou a Luciou. Kristína je vizionárka, ktorá čerpá inšpiráciu z Francúzska, kde žila a študovala. Dováža značky z Francúzska a má tri deti - Katku, Kubu a Danielku. Lucie je bývalá softbalová hráčka a vďaka svojim organizačným schopnostiam drží všetky logistické procesy firmy pod kontrolou. Má dve deti - Agátu a Barborku.

Myšlienka založiť Agátin svet vznikla z nespokojnosti s bežným sortimentom hračkárstva. Agáta je zvedavá a veselá dievčina, ktorá vám ukáže svoje obľúbené hračky a hry na webových stránkach.

Hodnoty Agátinho sveta zahŕňajú:

  • Mamy mamám - rady a pomoc pri výbere hračiek.
  • Kvalita a udržateľnosť - výber kvalitných a ekologických výrobkov.
  • Inšpirácia - zdieľanie skúseností a rád na blogu.
  • Zodpovednosť a důvěra - spolupráca so zákazníkmi a spätná väzba.
  • Otvorené srdcia - podpora znevýhodnených detí a kreatívne aktivity zadarmo.

Agátin svet tiež organizuje Kreatívny festival, Súťaž Dobrá hračka a Mamin blog. A hlavne, Agáta pomáha – podpora organizácií pracujúcich s dětmi v núdzi.

Agátin svet v Česku

Zľavové akcie na Agátin svet sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Agátin svet zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii pre deti? Pozrite sa tiež na zľavy do Albi, kde vás čaká zľavový kód 11%. Zľavy máme aj do Pompo alebo Feedo.