Zaclony zľava až 50 %

Zaclony zľava až 50 %

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Zaclony.sk je obchod, kde môžete využiť náš zľavový kód a zároveň objaviť kúzlo moderného e-shopu s bytovým textilom! Hoci sa môže zdať, že ide o novú firmu na trhu, v skutočnosti je za nimi viac ako 15 rokov skúseností. Okrem tohto internetového obchodu prevádzkujú aj úspešný obchod s kobercami na www.koberce.sk. V Košiciach disponujú tromi pracoviskami na šitie záclon a závesov s tímom skúsených profesionálov.

Na Zaclony.sk nájdete všetko od elegantných záclon, cez pohodlné posteľné prádlo až po rôzne bytové doplnky. Či už hľadáte niečo pre svoj domov alebo pre darček, nezabudnite využiť náš zľavový promo kupón a urobiť nákup na eshope ešte výhodnejšie. A pamätajte - máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať tú pravú pre vás!

Výpredaj so zľavou až 50 %

Pozrite sa, ako získať tyto zľavy

   Platí min. do 23.7.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Zaclony!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Zaclony.sk?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

zaclony-zlavovy-kod.jpg

Čo vieme o e-shope Zaclony.sk?

Firma Zaclony.sk je známa svojim moderným prístupom k predaju bytového textilu a má za sebou bohatú históriu na trhu, keďže pôsobí už viac ako 15 rokov. Okrem svojho hlavného e-shopu sú známi aj vďaka úspešnému obchodu s kobercami na adrese www.koberce.sk. Ich skúsenosti v oblasti predaja nie sú obmedzené len na internetový obchod. V Košiciach majú až tri pracoviská zamerané na šitie záclon a závesov, kde sa stará tým profesionálov so skúsenosťami v tejto oblasti. Zaclony.sk je súčasťou firmy Interiér invest, s.r.o., ktorá prevádzkuje aj iné maloobchodné predajne ako KOBRAJ a KOBERCE TREND. Čo dokazuje ich široký záber na trhu bytového textilu. Ponúkajú nielen záclony a závesy, ale aj posteľnú bielizeň a rôzne bytové doplnky. Ich skladové priestory a predajné plochy pokrývajú viac ako 6000 m2, čo svedčí o ich rozsiahlej ponuke a zásobách. Firma má silné zastúpenie v Košiciach, kde ich zásielkový obchod sídli v budove KOBRAJ na Alejovej ulici. Takto robustná história a skúsenosti z nich robia dôveryhodného partnera v oblasti bytového textilu na slovenskom trhu.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii tovar pre domácnosť? Pozrite sa tiež na zľavy do Allegro, kde vás čaká zľavový kód 10 €. Zľavy máme aj do Alza alebo Temu.