Sláviť MDŽ je vždy lepšie s kupónom

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Kedy oslavujú svoj sviatok všetky ženy? To by mali poznať predovšetkým muži, aby nezabudli dať svojej partnerke nejaký darček či pozornosť. Budeme na vás ale dobrí a prezradíme vám to. Medzinárodný deň žien, v skratke MDŽ, sa oslavuje každý rok 8. marca, teda budúci utorok.

Darček pre všetky športovkyne

Športuje vaša žena? Tak to ju určite poteší darček, ktorý vyberiete v eshope Hop-sport. Ich zľavový kód 20% zase urobí radosť vám, pretože s ním aspoň neutratíte toľko peňazí. A čo teda kúpiť? Ak vaša priateľka rada cvičí doma, určite sa jej bude hodiť nová fitness podložka, ktorá je kvalitná a niečo vydrží. Alebo napríklad taký kettlebell, s ktorým si parádne spevní mnohé partie či rovno rotopéd.

Kozmetika lacnejšie

Odo dneška tiež platí nová akcia na Sephore! Tu dostanete zľavu podľa toho, koľko produktov nakúpite. Za 1 produkt máte 10% zľavu - tú máte teda vždy istú. Za 2 produkty už je to pekných 15% a za 3 a viac produktov krásnych 20% z ceny nadol. Kúpte teda svojej partnerke dobrý make-up, rúž či riasenku a tá vám za to padne k nohám.

Kde teda kúpite darček? Ešte sa rozmýšľate? Hlavne však niečo kúpte, pretože čas sa kráti. Nejde ani tak o hodnotu darčeka, ale partnerka predovšetkým ocenia to, že ste si dal s nákupom prácu a že na ňu myslíte :-)

Vydané: 4.3.2022