Predvianočné zľavy 2024

Predvianočné zľavy, ktoré potešia a prekvapia

Predvianočné zľavy vám pomôžu ušetriť peniaze a zároveň nakúpiť vianočné darčeky.

Darčekový poradca

Predvianočný zľavy 2022

Predvianočné nákupy sa blíži a my pre vás vyzeráme, ako každý rok, na aké predvianočný zľavy v roku 2022 môžete natrafiť. Nakupujte v zľave na Alza, Footshop, Astratex, Okay, Bonami, Zoot, ABOUT YOU a mnoho ďalších skvelých e-shopov. Tento rok to bude naozaj nadelenie na Vianoce! Pripravte sa, je najvyšší čas nakupovať darčeky.

Vianočné Cashback, kupónovej knižky a ďalšie skvelé zľavy

Predvianočné nákupy 2022 sú naozaj skvelé! Tento rok môžete využiť napríklad šekovú knižku Alza v hodnote až 700 €, ďalej na Notino alebo na Astratex využite Vianočný zľavový kód 20 € na budúci nákup pri splnení limitu. Na vianočný cashback zase natrafíš na Footshop alebo na Bonami, kde získaš body na nákupy. Body sa potom dajú využiť k ďalšiemu nákupu treba krásnych vianočných dekorácií.

Ako ďalej ušetriť na vianočných nákupoch?

Využite všetkého čo sa dá! Od našich zľavových kupónov po dopravu zadarmo. Nezabudnite využiť vernostných programov jednotlivých e-shopov. Obzvlášť, keď nakupujete pravidelne. Sledujte naše stránky, kde vám ponúkneme najčerstvejšie predvianočné zľavy alebo našej facebook skupinu.

Neviete aký kúpiť darček? Využite darčekové poradca

Áno! Nám to v redakcii dosť pomohlo. Využili sme darčekové radcu, ktoré nájdete v jednotlivých e-shopoch. Pomôžu vám vybrať vhodný darček, či už hľadáte pre muža, ženu, deti, babičku, dedka alebo kamarátmi a to v akomkoľvek veku. Nakupujte za predvianočný zľavy oblečenie, elektroniku, zážitky, dovolenky a mnoho ďalšieho. Máte priateľku? Čo tak snubný prsteň pod stromček? :)

Nevhodné darčeky

Kúpili ste darček, s ktorým ste moc nepotešili? E-shopy ponúkajú klasicky od nákupu 14 dennú lehotu na vrátenie tovaru (za predpokladu, že ste ho kúpili v e-shope nie v kamennom predajni). Avšak predajcovia sú tiež ľudia a ponúkajú až 100 dennú vrátenie tovaru po vianociach. Čože? Áno, skúste napríklad kuknúť ABOUT YOU vrátenie tovaru. A ak ste len predsa kúpili tovar v kamennom obchode, nezúfajte! Niektorí predajcovia ponúkajú aj cez to výmenu tovar po Vianociach a naozaj v najhoršom prípade to skúste streliť na internete za slušnú cenu.

Tento rok ideme na rekord

Predvianočné nákupy a celkový objem predaného tovaru bude v roku 2020 naozaj rekordný. Praje tomu vyššia spotreba domácností, vyššie platy, nízka nezamestnanosť alebo tiež častejšie on-line nakupovanie. K tomu si pripočítajte tuzemskú konkurencie a naozaj nás čakajú rekordné predvianočné nákupy.