Queens zľavový kód 10%

Queens zľavový kód 10%

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Queens ponúka zľavy a na ich e-shopu s módou si iste vyberiete! Môžete sa pozrieť na aké zaujímavé kúsky v ich širokom sortimente narazíte. Kúpte si napríklad zaujímavé topánky, šiltovky, mikiny alebo i batohy. Na čo ešte čakáte? Prezrite si ponuku Queens a vyberte si oblečenie, ktoré práve letia.

Zľavový kód 10%

Platí na všetko nezľavněné

   Platí len do 30.9.2023

Zľava až 80%

V tejto kategórii nakúpite za zlomok pôvodnej ceny

   Platí min. do 29.5.2023

Doprava úplne zadarmo!

Platí pre dopravcov GLS a Zásilkovna pick up points

   Platí min. do 29.5.2023

Novinky

Pozrite sa na ponuku noviniek

   Platí min. do 29.5.2023

Všetky značky

Tu nájdete všetky značky na jedinom mieste

   Platí min. do 29.5.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Queens!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Ako uplatniť zľavový kód pre Queens?

Zľavový kód zadáte v košíku po rozkliknutí textu "Mám kupón alebo poukaz" do textového poľa, ktoré sa vám zobrazia. Klinutím na tlačidlo "Použiť kupón" ho aktivujete a zľava sa vám tak odpočíta z ceny tovaru.

Aké možnosti dopravy a platby ponúka Queens?

V rámci dopravy máte na výber z drúčenia cez GLS alebo zásielkovňu. Navyše od určitej výšky objednávky máte dopravu úplne zadarmo. Čo sa týka platby, tak môžete využiť PayPal, platiť kartou alebo zvoliť platbu na dobierku. Queens je jeden z mála obchodov, ktorý si za platbu na dobierku neúčtuje príplatok.

Čo ponúka obchod Queens?

Tento obchod s módou je určený pre všetkých, ktorí chcú byť IN. Ako páni, tak aj dámy si tu môžu vybrať z oblečenia a módnych doplnkov všetkého druhu. Preskúmajte tento e-shop a vyberte si mikiny, tričká, bundy, šaty, legíny a mnoho ďalšieho. Na výber máte tisíce kusov oblečenia. Verte, že tu je z čoho vyberať.

Ako vznikol Queens?

Tento úspešný streetwear obchod bol založený v roku 2003 Lenkou Ondruchovou. V tejto dobe v Česku a na Slovensku hip-hop móda aj napriek silnej a rastúcej komunite prakticky nešla zohnať, a práve to viedlo jeho zakladateľku k tomu s tým niečo urobiť. Queens tak z malého obchodu po čase došiel až do bodu, keď má pobočky v Prahe, Brne aj Ostrave a miliónové tržby na to. A čo sa týka ponuky a kvality sortimentu, tak si drží špičkovú kvalitu dodnes.

Queens v Česku

Zľavové akcie na Queens sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Queens zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii obuv? Pozrite sa tiež na zľavy do eObuv, kde vás čaká zľavový kód 25 €. Zľavy máme aj do ABOUT YOU alebo CCC.