Queens zľavový kód 8 €

Queens zľavový kód 8 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Queens ponúka zľavy a na ich e-shopu s módou si iste vyberiete! Môžete sa pozrieť na aké zaujímavé kúsky v ich širokom sortimente narazíte. Kúpte si napríklad zaujímavé topánky, šiltovky, mikiny alebo i batohy. Na čo ešte čakáte? Prezrite si ponuku Queens a vyberte si oblečenie, ktoré práve letia.

Zľavový kód 8 €

Získate za registráciu, k tomu 5% casback za vaše nákupy

   Platí min. do 19.6.2024

Zľava až 80%

V tejto kategórii nakúpite za zlomok pôvodnej ceny

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

Novinky

Pozrite sa na ponuku noviniek

   Platí min. do 19.6.2024

Všetky značky

Tu nájdete všetky značky na jedinom mieste

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Queens!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód pre Queens?

Zľavový kód zadáte v košíku po rozkliknutí textu "Mám kupón alebo poukaz" do textového poľa, ktoré sa vám zobrazia. Klinutím na tlačidlo "Použiť kupón" ho aktivujete a zľava sa vám tak odpočíta z ceny tovaru.

Aké možnosti dopravy a platby ponúka Queens?

V rámci dopravy máte na výber z drúčenia cez GLS alebo zásielkovňu. Navyše od určitej výšky objednávky máte dopravu úplne zadarmo. Čo sa týka platby, tak môžete využiť PayPal, platiť kartou alebo zvoliť platbu na dobierku. Queens je jeden z mála obchodov, ktorý si za platbu na dobierku neúčtuje príplatok.

Čo ponúka obchod Queens?

Tento obchod s módou je určený pre všetkých, ktorí chcú byť IN. Ako páni, tak aj dámy si tu môžu vybrať z oblečenia a módnych doplnkov všetkého druhu. Preskúmajte tento e-shop a vyberte si mikiny, tričká, bundy, šaty, legíny a mnoho ďalšieho. Na výber máte tisíce kusov oblečenia. Verte, že tu je z čoho vyberať.

Ako vznikol Queens?

Tento úspešný streetwear obchod bol založený v roku 2003 Lenkou Ondruchovou. V tejto dobe v Česku a na Slovensku hip-hop móda aj napriek silnej a rastúcej komunite prakticky nešla zohnať, a práve to viedlo jeho zakladateľku k tomu s tým niečo urobiť. Queens tak z malého obchodu po čase došiel až do bodu, keď má pobočky v Prahe, Brne aj Ostrave a miliónové tržby na to. A čo sa týka ponuky a kvality sortimentu, tak si drží špičkovú kvalitu dodnes.

Queens v Česku

Zľavové akcie na Queens sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Queens zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii obuv? Pozrite sa tiež na zľavy do eObuv, kde vás čaká zľavový kupón 10 €. Zľavy máme aj do Humanic alebo Adidas.