Picasee zľavy a kupóny

Picasee zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Picasee je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a ponoriť sa do sveta originálnych obalov na mobil. Potešte svojich blízkych originálnym krytom s vlastnou potlačou. Neviete, ako prekvapiť rodinu a priateľov? Prekvapte ich dokonalou kombináciou originality a praktickosti! Uchovávajte spomienky na dosah ruky – či už ide o spoločné chvíle, obľúbené skupiny alebo napríklad logo vašej firmy.

Tento kryt nie je len ochranným prvkom, ale aj jedinečným spôsobom, ako mať so sebou nezabudnuteľnú spomienku. A nielen to, kryty na mobil prichádzajú balené v luxusných drevených krabičkách, ktoré dodajú vášmu darčeku šmrnc a eleganciu. Na Picasee môžete vybrať z rôznych materiálov a farebných variantov a vytvoriť tak skutočný originál. Neváhajte a využite náš zľavový promo kupón, pretože Vianoce sa blížia a nápady na originálne darčeky nie je nikdy dosť!

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite sa na aktuálne prebiehajúce akcie

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

Ako vybrať správny obal

Zistite, ako vybrať ten pravý obal pre vás

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Picasee!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Picasee?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená.

Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

picasee-zlavovy-kod.png

Aká je história e-shopu Picasee?

Spoločnosť Student-eShop.cz s.r.o. prevádzkuje portál Picasee.cz, špecializujúca sa na výrobu krytov s vlastným dizajnom. Portál ponúka svojim užívateľom jednoduchý a intuitívny spôsob, ako si vytvoriť kryt pre svoj smartfón s vlastným dizajnom, a to všetko z pohodlia domova a počas niekoľkých minút. K dispozícii sú rôzne materiály na výrobu krytov, vrátane silikónových a plastových variantov v rôznych farebných prevedeniach. Výber modelu telefónu je široký a zahŕňa nielen iPhony, ale aj modely od Huawei, Honoru, Xiaomi a Samsungu.

Samotný proces vytvárania designu je jednoduchý. Zákazníci môžu nahrať svoj vlastný design, napríklad fotografiu alebo obrázok, do online editora, kde si môžu design upraviť podľa svojich potrieb. K dispozícii je aj možnosť úpravy loga Picasee umiestneného na kryte. Cena za takýto kryt je od 299 korún, čo je považované za veľmi priaznivé. Doba dodania je obvykle jeden až dva dni. Portál je navrhnutý tak, aby bol maximálne užívateľsky prívetivý, čo zákazníkom umožňuje ľahký a rýchly proces nákupu. Picasee.sk tak ponúka ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú originálny a osobný darček alebo jednoducho chcú mať niečo netradičné a jedinečné na svojom telefóne.

Picasee v Česku

Zľavové akcie na Picasee sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Picasee zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii mobilné telefóny a príslušenstvo? Pozrite sa tiež na zľavy do JBL, kde vás čaká zľavový kód 15%. Zľavy máme aj do iSaprio alebo Top4Mobile.