JBL zľavový kód 15%

JBL zľavový kód 15%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Siahnite po našom zľavovom promo kóde a získajte prístup do sveta kvalitného zvuku spoločnosti JBL. Tento obchod ponúka široký výber audio techniky, od slúchadiel cez reproduktory až po kompletné domáce kino. Vydajte sa na hudobnú cestu s JBL.cz, využite náš zľavový kód a užite si ten najlepší zvuk, aký ste kedy počuli. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Zľavový kód 15%

Zľava sa vzťahuje na všetky nezľavnené produkty

   Platí len do 29.6.2024

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite sa, čo je na JBL nového

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

Blog plný noviniek

Prečítajte si, čo je nové vo svete JBL

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na JBL!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kupón na JBL?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke.

Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

jbl-slevovy-kod.png

O spoločnosti JBL

Spoločnosť JBL nie je žiadnym nováčikom na trhu. Jej počiatky sa datujú až do roku 1927, kedy ju založil dvadsaťpäťročný James Bullough Lansing. Prvotný názov firmy bol Lansing Manufacturing Company. V roku 1964 opustil Lansing firmu a založil spoločnosť Lansing Sound, názov spoločnosti sa čoskoro zmenil na "James B. Lansing Sound" skrátene JBL Sound. Od tejto doby sa eviduje ikonický názov zložený z 3 písmom, ktoré sú iniciálami zakladateľa.

Značka JBL je využívaná v profesionálnych nahrávacích štúdiách, ozvučuje väčšinu kín v USA a hudobné sály po celej Európe. Značka JBL taktiež ozvučuje svetovo známe Eventy ako je Super Bowl, Grammy alebo festival Tomorrowland.

Lifestylové JBL reproduktory, slúchadlá a Sound Bary zbierajú v posledných rokoch mnoho ocenení od významných inštitúcií ako sú EISA alebo RedDot. Zároveň milióny ľudí po celom svete sú dnes šťastnými majiteľmi JBL produktov. Už v roku 2019 spoločnosť zaznamenala viac ako 100 miliónov predaných prenosných reproduktorov.

JBL v Česku

Zľavové akcie na JBL sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky JBL zľavy na PromoKupon.cz.