Novoročné zľavy 2021 na vás čakajú

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Sú ľudia, ktorí nedostali očakávaný darček, alebo si skrátka uvedomili až po Vianociach, aká vec by sa im hodila. Sú však aj takí, ktorí zámerne čakajú na začiatok januára, keď sa veľká časť e-shopov začne zbavovať svojich nadbytočných zásob a svoj odbyt podporí čím iným, než výpredajom. Zľavy tu dosahujú závratných hodnôt a preto sa nákup po Novom roku vždy oplatí!

Cestovanie, domácnosť a zdravie

Ak by ste radi v roku 2021 niekam vycestovali, pozrite sa na ponuku, ktorú má na svojich stránkach Pelikán. Nájdete tam výhodné first minute zájazdov aj exotiku a hlavne zľavový kód 10 €. Ak máte iná novoročná predsavzatia, než tá cestovateľská, skúste sa pozrieť, čo ponúka Benu Lekáreň. V ich novoročnej ponuke narazíte na zľavy okolo 15-30%, vďaka ktorým môžete ušetriť. A ak ste sa dali v novom roku na upratovanie a ste dostatočne motivovaní k tomu, aby ste pokračovali, mrknite sa na stránku obchodu Kärcher. Tam totiž narazíte na čistiace stroje, ktoré využijete ako v domácnosti, tak v profesionálnej upratovacej firme a hlavne je do 18. 1 nakúpite so zľavou až 20%.

Nábytok, šport a móda

V novom roku nový nábytok. Ak chcete, môže sa to stať pre vás realitou. A Sconto Nábytok vám dokonca pomôže s jeho lacnejším obstaraním. Výpredaje až 70% a zľavový kód 30% hovorí za všetko. Takáto ponuka neprichádza každý mesiac. Ak ste sa sľúbili, že sa budete celý rok držať vo forme a pravidelne športovať, určite sa vám bude hodiť tovar zo zimnej ponuky Decathlon! S ním ušetríte dobrú sumu peniazí a to predsa stojí za to. UrbanStore zase láka zákazníkov na zimné zľavy až 55%, ktoré platia len do 10. januára. Možnosť kúpiť si oblečenie v takovom výpredaji byste nemali premeškať.

Ak ste všímaví, určite vám neuniklo, že zľavy tu dosahujú väčšinou naozaj solidných cifier. Nie vždy je to tak, a preto sa vydajte na novoročnú nakupovacú túru, s ktorou dôjdete až k vytúženému cieľu v podobe výhodne nakúpeného tovaru.

Vydané: 7.1.2021