Laica zľavový kód 25%

Laica zľavový kód 25%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Laica je talianska značka, pri ktorej môžete využiť zľavový kód pre svoje nové nákupy. Tento obchod, zakotvený vo svete moderných a inovatívnych produktov pre domácnosť, sa môže pochváliť tradíciou, ktorá siaha až do roku 1974. Talianske filtračné kanvice Laica sú skvelým krokom k tomu, ako zlepšiť svoj pitný režim. Tieto kanvice nielenže dodajú vašej kuchyni nádych talianskej elegancie, ale taktiež sa postarajú o čistotu a kvalitu vašej pitnej vody. Okrem filtračních kanvíc Laica Italy ponúka širokú škálu ďalších produktov, ako sú digitálne váhy, kuchynské doplnky a mnoho ďalšieho. Či už hľadáte spôsob, ako zlepšiť kvalitu vašej vody, alebo chcete zmodernizovať svoju kuchyňu, Laica Italy má pre vás to pravé. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať tú pravú pre vás.

Zľavový kód 25%

Platí na všetky nezľavnené produkty

   Platí len do 29.6.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Laica!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Laica?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

laica-slevovy-kod.jpgČo vieme o značkovom obchode Laica?

História značky Laica začala v roku 1974, kedy Leonida Moretto a jeho manželka Teresa založili firmu vo svojom rodnom meste Vicenza na severe Talianska. Pôvodne sa zamerali na malú výrobnú linku kuchynských váh. S vášňou a starostlivosťou o produkty sa firma rýchlo rozvíjala a postupne rozšírila svoje portfólio o osobné váhy a od roku 1992, pod vedením potomkov zakladateľov, aj o zdravotnícke pomôcky na domáce použitie.

Laica je známa predovšetkým pre svoj systém filtrácie vody, ktorý bol vyvinutý na základe vedeckých poznatkov a predstavuje jednoduchý, bezpečný a technologicky vyspelý spôsob zlepšenia kvality vody. Produkty značky sa vyznačujú vysokou kvalitou surovín, detailným spracovaním a kreatívnym designom s dôrazom na taliansku výrobnú tradíciu. Výrobky Laica, vrátane filtračných kanvíc a náhradných filtrov, sú podrobené prísnym kontrolám kvality.

Laica ponúka širokú škálu produktov, vrátane inhalátorov, ktoré sú populárne medzi alergikov a astmatikov, a filtračných kanvíc, ktoré zlepšujú chuť a vôňu vody zbavenej nežiaducich látok. Ponúka tiež špeciálne filtre obohacujúce vodu o minerály alebo magnézium.

Laica v Česku

Zľavové akcie na Laica sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Laica zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii domáce spotrebiče? Pozrite sa tiež na zľavy do Electrolux, kde vás čaká zľavový kód 10%. Zľavy máme aj do Planeo alebo Dyson.