Electrolux zľavový kód 20€

Electrolux zľavový kód 20€

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Electrolux je značka, pri ktorej môžete použiť zľavový kód a zažiť radosť z nakupovania ako nikdy predtým. V spoločnosti Electrolux je každý spotrebič tak trochu budúcnosťou a je taký pokročilý, že vám uľahčí život. Snívali ste niekedy o tom, že budete mať v kuchyni rúru s pyrolytickým čistením alebo chladničku s funkciou rýchleho chladenia? Spoločnosť Electrolux vás nesklame. V ich obchode nájdete všetko, čo si vaša domácnosť kedy želala. Od kuchynských spotrebičov cez práčky a sušičky až po inteligentné vysávače. Práve teraz môžete použiť zľavový kód a získať úžasné zľavy a akcie na svoje obľúbené produkty. Vyskúšajte Electrolux a zistite, ako vyzerá budúcnosť modernej domácnosti.

Zľavový kód na 20€

Ušetrite 20€ pri nákupe nad 400€

   Platí len do 30.4.2024

Zľavový kód 10%

Kliknite a prihlaste sa k odberu newsletteru, kód vám pride na e-mail

   Platí min. do 26.4.2024

Najnovšie akcie a zľavy

Pozrite sa na aktuálne prebiehajúce akcie

   Platí min. do 26.4.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 26.4.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Electrolux!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Electrolux?

Použitie zľavového kódu na tomto e-shope je naozaj jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

electrolux-slevovy-kod.jpgAká je história spoločnosti Electrolux?

Spoločnosť Electrolux bola založená v roku 1919 vo Švédsku. Jej vznik bol výsledkom spojenia dvoch spoločností, Elektromekaniska AB a Lux AB. Elektromekaniska AB bola firmou, ktorá vyrábala priemyselné motory, zatiaľ čo Lux AB bola známa vďaka výrobe luxusných vysávačov. Po zlúčení týchto dvoch firiem vznikla spoločnosť Electrolux, ktorá sa rýchlo stala jedným z najväčších výrobcov domácich spotrebičov na svete.

Electrolux bol priekopníkom v oblasti inovácií a technologických vylepšení, pričom predstavil niekoľko prelomových produktov, vrátane prvého chladničkového boxu a prvého vreckového vysávača. Electrolux sa tiež preslávil svojimi úspechmi v oblasti environmentálnej udržateľnosti, ako napríklad výrobou energeticky účinných spotrebičov a recyklovateľných komponentov. Spoločnosť Electrolux pôsobí vo viac ako 150 krajinách sveta a je jednou z najväčších spoločností na trhu s bielou technikou a zameriava sa na inovácie a potreby zákazníkov.

slevovy-kod-electrolux-akce.jpgAké produkty si môžete kúpiť u Electrolux?

V spoločnosti Electrolux si môžete kúpiť široký sortiment domácich spotrebičov. K dispozícii sú parné rúry a rúry s funkciou SteamBake, ako aj sporáky s touto funkciou a indukčné varné dosky na varenie. Na skladovanie potravín ponúka spoločnosť Electrolux chladničky a mrazničky. V oblasti starostlivosti o bielizeň nájdete práčky, sušičky a kombinované práčky so sušičkou. Sortiment umývačiek riadu dopĺňa široká ponuka vysávačov vrátane Wet & Dry, tyčových, tichých a robotických modelov. Electrolux ponúka aj čističky vzduchu a rôzne malé spotrebiče vrátane odsávačov pár.

Electrolux v Česku

Zľavové akcie na Electrolux sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Electrolux zľavy na PromoKupon.cz.