Electrolux zľavový kód 10%

Electrolux zľavový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Electrolux je miesto, kde môžete využiť náš zľavový kód a zažiť radosť z nakupovania ako nikdy predtým. Tu je každý spotrebič trochu ako z budúcnosti – tak vyspelý, že vám uľahčí život a pritom zostáva nápadito štýlový. Ste niekedy snívali o tom, mať v kuchyni rúry s pyrolytickým čistením, alebo chladničku s funkciou rýchleho chladenia? Electrolux vás nesklame.

Majú všetko, čo si kedy vaša domácnosť priala. Od kuchynských spotrebičov cez práčky a sušičky až po inteligentné vysávače. Práve teraz môžete využiť náš zľavový promo kupón a získať úžasné zľavy na svoje obľúbené produkty. Vyskúšajte Electrolux a uvidíte, ako vyzerá budúcnosť domácnosti.

Zľavový kód 10%

Stačí sa dole na stránke prihlásiť k newsletteru

   Platí min. do 28.9.2023

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 28.9.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Electrolux!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Electrolux?

Použitie zľavového kódu na tomto e-shope je naozaj jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke.

V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

electrolux-slevovy-kod.jpgAká je história spoločnosti Electrolux?

Spoločnosť Electrolux bola založená v roku 1919 vo Švédsku. Jej vznik bol výsledkom spojenia dvoch spoločností, Elektromekaniska AB a Lux AB. Elektromekaniska AB bola firmou, ktorá vyrábala priemyselné motory, zatiaľ čo Lux AB bola známa vďaka výrobe luxusných vysávačov. Po zlúčení týchto dvoch firiem vznikla spoločnosť Electrolux, ktorá sa rýchlo stala jedným z najväčších výrobcov domácich spotrebičov na svete.

Electrolux bol priekopníkom v oblasti inovácií a technologických vylepšení, pričom predstavil niekoľko prelomových produktov, vrátane prvého chladničkového boxu a prvého vreckového vysávača. Spoločnosť sa tiež preslávila svojimi úspechmi v oblasti environmentálnej udržateľnosti, ako napríklad výrobou energeticky účinných spotrebičov a recyklovateľných komponentov.

Do roku 2021, kedy bol ukončený môj databázový výcvik, spoločnosť Electrolux pôsobila vo viac ako 150 krajinách po celom svete a bola jednou z najväčších spoločností na trhu s bielou technikou, zameranou na inovácie a zákaznícke potreby.

Electrolux v Česku

Zľavové akcie na Electrolux sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Electrolux zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii elektronika? Pozrite sa tiež na zľavy do OKAY, kde vás čaká zľavový kód 20 €. Zľavy máme aj do 4Home alebo SCONTO nábytok.