Eshopy medzi sviatkami zľavami nešetria! Presvedčte sa sami

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Po vianočných zľavových žatvách prichádza ďalšia výhodná nádielka, a to už teraz, medzi sviatkami! Nemusíte čakať ani na novoročné zľavy a naopak si nakúpiť so zľavovými kódmi a vo skvelých povianočných výpredajoch už teraz. Pozrite sa s nami, čo všetko môžete v týchto dňoch kúpiť lacnejšie.

Výpredaje na nábytok a bytové doplnky

Ak vám Ježiško nadelil veľa vecí a nemáte ich už kam dávať, určite túžite po novom nábytku. A ten sa vám s povianočnými zľavami bude kupovať jedna radosť. Pozrite sa napríklad na ponuku Sconto Nábytok, kde nájdete výpredajové zľavy až 70%, alebo zavítajte do XXXLutz. Tam vás čaká mrazivý výpredaj s porovnateľnými až 70% zľavami a to je to, čo teraz práve hľadáte. Nie je totiž na to si nábytok a bytové doplnky kúpiť po Vianociach lacnejšie.

Na Nový rok nové oblečenie

Pokiaľ zháňate nové zimné topánky, stačí sa pozrieť do obchodu CCC. Čaká tam na vás výpredaj so zľavami až 60% a vy si tak za lepšie ceny ľahko vyberiete. A s oblečením to tiež nie je zas také zložité. UrbanStore ponúka zľavový kód vo výške 20%, ktorý za isté podporí váš nákup a verte, že je z čoho vyberať. Mikiny, bundy, kabáty a tričká, tie sa so zľavou kupujú vždycky lepšie!

Elektronika lacnejšie

Nenašli ste pod stromčekom vašu vysnívanú elektroniku, ktorú ste si toľko priali? Kúpte si ju sami! V Alze vás čaká povianočný výpredaj, kde je v ponuje cez 5000 položiek a bude tu až do 16. januára. Tiež sa môžete tešiť na parádne zľavové kódy, ktoré pre vás pripravil eshop Okay. Hodnotu majú od 5 € až do krásnych 40 €, čo už naozaj stojí za to! Tu by sme však tak dlho neváhali – platí totiž iba do piatku.

Vybrali ste si z tejto ponuky povianočných kódov a výpredajov? Veríme, že áno, ale ak ste nenašli svoj obľúbený obchod v našom výbere, neváhajte navštíviť sekciu novoročných zliav, ktorá začala bežať ešte pred Silvestrom.

Vydané: 30.12.2021