Emirates zľavový kód 10%

Emirates zľavový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Emirates.com je letecká spoločnosť, kde môžete využiť náš zľavový kód a splniť si svoje cestovné sny. Či už sa chystáte na safari do Afriky, chcete preskúmať divy Ázie, alebo sa vydať do záveja metropoly ako je Dubaj alebo Los Angeles, tu nájdete tú správnu letenku. Cez náš web môžete nakúpiť nielen výhodné letenky, ale aj upgradovať svoje miesto, rezervovať auto alebo hotel, a dokonca aj zakúpiť prístup do VIP salónikov na letiskách po celom svete.

To všetko môžete mať za výhodné ceny vďaka nášmu zľavovým kupónom. Nechajte sa uniesť krídlami Emirates a objavte svet ako nikdy predtým. S naším zľavovým kódom sú vaše cestovné sny na dosah ruky. Nie je preto na čo čakať. Vydajte sa na svoj životný výlet so spoločnosťou Emirates!

Zľavový kód 10% pre študentov

Získajte študentskú zľavu a cestujte lacno so spoločnosťou Emirates

   Platí len do 31.3.2025

Rezervujte si let

A cestovanie z krásnych destinácií po celom svete

   Platí min. do 19.6.2024

Predplatné Skywards+

Predplaťte si Skywards+ a získajte viac výhod ako ostatní

   Platí min. do 19.6.2024

Môj preukaz Emirates Pass

Leto v Dubaji s My Emirates Pass ponúka všetko, čo chcete

   Platí min. do 19.6.2024

Vernostný program

Pozrite sa, aké výhody prináša vernostná karta spoločnosti Emirates

   Platí min. do 19.6.2024

Závažia na palube

Pozrite sa, aké služby vás čakajú počas letu

   Platí min. do 19.6.2024

Prihlásiť sa k odberu noviniek

a získajte informácie o najlepších aktuálnych letoch do celého sveta

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Emirates!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatním zľavový kód v Emirates?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

emirates-slevovy-kod.jpg

Aká je história spoločnosti Emirates?

Emirates je jednou z najväčších leteckých spoločností na svete, známou svojou kvalitou a luxusom. Spoločnosť bola založená v roku 1985 v Dubaji, Spojených arabských emirátoch, s iba dvoma lietadlami. Emirates je v súčasnosti dôležitou súčasťou skupiny Emirates Group, ktorá zahŕňa širokú radu podnikov v cestovnom a turistickom priemysle.

Už od svojho založenia si Emirates udržuje vysoký štandard kvality služieb. Spoločnosť bola jednou z prvých, ktorá ponúkla individuálne zábavné systémy na palube pre všetky triedy, a bola tiež priekopníkom v ponuke telefónnych a internetových služieb priamo z lietadla. Emirates sa rýchlo rozvíja a teraz má jednu z najmladších a technologicky najvyspelejších flotíl na svete. Flotila Emirates zahŕňa stovky lietadiel, vrátane veľkokapacitných Airbusov A380. Spoločnosť lieta do viac ako 150 destinácií po celom svete a je známa svojim neuveriteľným servisom a pohodlím na palube.

Emirates je tiež hlavným sponzorom niekoľkých športových a kultúrnych podujatí po celom svete a je známa pre svoje ekologické snahy, vrátane investícií do technológií na zníženie emisií uhlíka. Aj napriek všetkým výzvam, ktoré predstavuje dnešný konkurenčný letecký priemysel, sa Emirates neustále snaží inovovať a ponúkať svojim zákazníkom bezkonkurenčné zážitky z letu.

Emirates v zahraničí

Zľavové akcie na Emirates sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Emirates zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Emirates v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii letenky? Pozrite sa tiež na zľavy do Invia, kde vás čaká letné zájazdy so zľavou až 50%. Zľavy máme aj do Booking alebo Pelikán.