Letné osvieženie? S týmito zľavami ešte sladšie!

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Letná sezóna je pre mnohých z nás symbolom dovoleniek, slnenia na pláži a zábavy na čerstvom vzduchu až do západu slnka. Zatiaľ čo niektorí sa tešia viac na opaľovanie a kúpanie v mori, pre iných je to ideálny čas na zapálenie grilu a prípravu jedla pre svojich najbližších priateľov a rodinu. Poďme si však povedať jeden fakt. Kto by si nechcel užiť osvieženie v bazéne v týchto horúcich letných dňoch alebo príjemné chladenie v klimatizovaných priestoroch, keď je vonku také neznesiteľné teplo?

marimex-slevovy-kod.jpg

V dnešnom článku sa dočítate o tých najlepších obchodoch, kde môžete aktuálne zaobstarať gril, novú klimatizáciu a nielen nafukovací bazén za naozaj atraktívne ceny. Poďme sa spoločne ponoriť do sveta letných zliav a objaviť, kde nájdete najlepšie ponuky na všetko, čo práve najviac potrebujete, aby ste boli v lete úplne spokojní.

Ste smädný? Vyskúšajte bolt

Rozvozce jedla Wolt vznikol vo Fínsku, kde sa postupne rozrástol do celej Európy. Wolt si kladie veľký dôraz na spokojných zákazníkov vďaka kvalitnej ponuke a rýchlemu doručenia jedla. Jedlo si môžete objednávať pomocou webových stránok alebo aplikácií na mobile. Využijte preto promo kód PROMOSK na Wolt a získejte 6 € zľavu na donášku jedla v Bratislave alebo Košiciach! Wolt je medzinárodný projekt zameraný na rozvoz jedla, podobný osvedčenému Bistro.sk na Slovensku. Jeho hlavnou výhodou je rýchlosť doručenia. Vyskúšajte Wolt v Bratislave, kde vám jedlo doručia v priemere do 30 minút. Wolt sa už osvedčil v Česku, kde je k dispozícii vo väčších mestách.

Relaxačné prvky na záhradu? Zľave 78 % neodoláte

Spoločnosť Marimex patrí medzi najväčších dodávateľov tovaru a služieb v oblasti bazénovej a relaxačnej techniky. Ponúka mobilné vírivé bazény, detské hracie zostavy na záhradu a nafukovací nábytok, na ktorom sa vaše deti rady vyblbnú. Pokiaľ teraz navštívite ich výpredaj, môžete získať zľavu až 78 % na kúpu ich produktov. K tomu môžete využiť výhodnú dopravu zadarmo. Okrem toho nájdete v ich ponuke množstvo zľavneného tovaru aj nových kúskov, takže dlho neotáľajte a začítajte sa do ich ponuky skôr, ako vám váš vytúžený kúsok vyfúkne iný zákazník.

Vydané: 2.8.2023