CB elektro zľava až 50 %

CB elektro zľava až 50 %

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

CB elektro je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a urobiť si radosť pri nákupe. Založený bol v roku 1994 Petrom Takacsom, táto slovenská firma skoro dosiahla svoj cieľ stať sa špičkou v oblasti elektroinštalačného materiálu. Či už hľadáte káble a vodiče, elektrikárske náradie či zásuvky, tu nájdete všetko, čo potrebujete pre vašu elektroinštalačnú prácu. Nezabudnite využiť naše zľavové promo kupóny! Máme prehľad o všetkých ich zľavách, stačí si len vybrať.

Výpredaj so zľavou až 50 %

Pozrite sa, ako získať tyto zľavy

   Platí min. do 28.9.2023

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 28.9.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na CB elektro!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na CB Elektro?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená.

Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

cbelektro-slevovy-kod.png

Aká je história obchodu CB elektro?

Tento eshop má svoje korene na Slovensku a bol založený v roku 1994 pánom Petrom Takacsom. Jeho hlavným cieľom pri vzniku bolo stať sa lídrom v oblasti obchodu s elektroinštalačným materiálom. Dôraz na orientáciu na zákazníka a neustále rozširovanie ponuky tovaru, spolu s inovaciami a zvyšovaním kvality služieb, eshopu umožnilo rýchlo sa stať jedným z najväčších velkoobchodov v oblasti elektroinštalačného materiálu v danom regióne.

V roku 2004 prešla firma transformáciou na s.r.o. Momentálne sa eshop sústreďuje na ďalší rozvoj obchodu, zatiaľ čo stále rozširuje ponuku tovaru a zvyšuje kvalitu služieb. Vernostný program a rôzne akcie sú pripravované pre zákazníkov, aby bol ich nákupný zážitok čo najpríjemnejší.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii elektronika? Pozrite sa tiež na zľavy do OKAY, kde vás čaká zľavový kód 20 €. Zľavy máme aj do Electronic Star alebo Alza.