CB elektro zľava až 50%

CB elektro zľava až 50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

CB elektro je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a urobiť si radosť pri nákupe. Založený bol v roku 1994 Petrom Takacsom, táto slovenská firma skoro dosiahla svoj cieľ stať sa špičkou v oblasti elektroinštalačného materiálu. Či už hľadáte káble a vodiče, elektrikárske náradie či zásuvky, tu nájdete všetko, čo potrebujete pre vašu elektroinštalačnú prácu. Nezabudnite využiť naše zľavové promo kupóny! Máme prehľad o všetkých ich zľavách, stačí si len vybrať.

Výpredaj so zľavou až 50%

Pozrite sa, ako získať tyto zľavy

   Platí min. do 19.6.2024

Akciové produkty

Pozrite sa na aktuálne zlacnený tovar

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na CB elektro!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na CB Elektro?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená.

Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

cbelektro-slevovy-kod.png

Aká je história obchodu CB elektro?

Tento eshop má svoje korene na Slovensku a bol založený v roku 1994 pánom Petrom Takacsom. Jeho hlavným cieľom pri vzniku bolo stať sa lídrom v oblasti obchodu s elektroinštalačným materiálom. Dôraz na orientáciu na zákazníka a neustále rozširovanie ponuky tovaru, spolu s inovaciami a zvyšovaním kvality služieb, eshopu umožnilo rýchlo sa stať jedným z najväčších velkoobchodov v oblasti elektroinštalačného materiálu v danom regióne.

V roku 2004 prešla firma transformáciou na s.r.o. Momentálne sa eshop sústreďuje na ďalší rozvoj obchodu, zatiaľ čo stále rozširuje ponuku tovaru a zvyšuje kvalitu služieb. Vernostný program a rôzne akcie sú pripravované pre zákazníkov, aby bol ich nákupný zážitok čo najpríjemnejší.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii elektro? Pozrite sa tiež na zľavy do OKAY, kde vás čaká zľavový kód 20 €. Zľavy máme aj do Electronic Star alebo Allegro.