Z týchto úžasných zliav vám spadne brada

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Kto by nechcel ušetriť pár korún pri nákupe? Či už sa jedná o elektroniku, nábytok alebo módu, všetci milujeme zľavy. V poslednej dobe sa obchody snažia svojich zákazníkov zaujať skvelými zľavovými akciami a výhodnými ponukami. Prinášame vám prehľad najlepších zľavových akcií od troch populárnych slovenských obchodov.

Alza dni sú znovu plné neodolateľných ponúk

Internetový obchod Alza je najväčším e-shopom v Česku a na Slovensku, ktorý ponúka svojim zákazníkom bohatú ponuku elektroniky a mnoho ďalšieho. Ich Alza dni sú špeciálne obdobie, počas ktorého môžete naraziť na výhodné ponuky práve v kategórii, ktorú práve hľadáte. Od notebookov po mobilné telefóny alebo od televízorov až po hračky. Alzácke dni vám ponúknu presne to, čo práve hľadáte pre svoje potreby, a to s báječnými zľavami až 60 %, ktoré nemajú konkurenciu.

alza-slevovy-kod.jpg

S dňami Márie ušetríte 20 %

Pokiaľ hľadáte kvalitný nábytok s jedinečným dizajnom, Elis Design je tou najlepšou voľbou. Teraz máte navyše ideálnu príležitosť zaobstarať si kúsok z ich sortimentu za výhodnú cenu. So "Dni Márie" môžete uplatniť zľavový kód na 20% až do 30.9 tohto roku, a to na vybrané produkty. V ich zľavovej ponuke môžete objaviť skvelé kúsky, ktoré premenia váš domov na elegantné a útulné miesto, takže sa poponáhľajte a kúpte si niečo u Elis Design do svojho hniezdočka ešte dnes.

elisdesign-zlavovy-kod.jpg

Nákupný sviatok plný zliav s Mall

Mall je ďalším populárnym e-shopom, ktorý ponúka všetko od elektroniky až po kozmetiku a náradie na záhradu. Zľavové dni s Mall sú dni, počas ktorých môžete objaviť rad produktov za znížené ceny. Či už hľadáte nové doplnky do auta, šikovný telefón alebo kávovar, s Mall máte skvelú príležitosť ušetriť. Využite preto Zľavové kódy až 30 % takmer na všetko,

Či už ste technologický nadšenec, milovník designu alebo jednoducho len hľadáte skvelú zľavu, v týchto obchodoch na vás čakajú neodolateľné ponuky. Nezabudnite sledovať naše webovky, pretože nikdy neviete, kedy sa objaví ďalšia zľavová bomba!

Vydané: 19.9.2023