Hľadáte zľavu na Wolt? Tu máte promokód na 5 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Wolt sa stáva na Slovensku populárnou doručovaciu službou, a to aj vďaka tejto akcii. Zľava 5 € na prvé jedlo z Wolt možno jednoducho uplatniť pomocou promo kódu PROMOSK. Naozaj je to takto jednoduché a zľavu môže získať naozaj každý nový užívateľ. Wolt doručuje jedlo v Bratislave alebo aj v Prahe a v Brne.

Ako funguje akcia 5 € na prvú objednávku?

Podmienka je jasná, musíte byť novým užívateľom na Wolt. Následne hneď po registrácii aplikujte kupón v znení "PROMOSK". Zľava vám potom platí 14 dní, do tej doby musíte urobiť objednávku, aby sa vám zľava uplatnila. Ak vám zľava vyprší, tak ju bohužiaľ už nemožno znova uplatniť.

A koľko asi ušetrím na bežnom jedle? Jedna porcia jedla na Wolt stojí asi v rozmedzí 4 € až 12 €. Záleží o akú ide reštaurácii a či je jedlo treba súčasťou poludňajšieho alebo akčného menu. Minimálna objednávka na Wolt je 8 €, doručenie pritom stojí minimálne 1,99 €. Ak teda pôjdete na Wolt vyložene kvôli zľave, tak si dajte niečo za 8 €. Aj s dopravou a po odpočítaní zľavy potom zaplatíte len 4,99 €.

Na čom si môžete na Woltu pochutnať?

Medzi sortiment donáškových jedál už zďaleka nepatrí len pizza a ázijské rezance. Na Woltu si môžete dať aj slovenské špeciality, taliansku kuchyňu alebo sushi. Populárne sú tu aj burgery alebo indická jedla. Ale môžete si objednať aj jedlá, pri ktorých by ste rozhodne nečakali, že je možné doručiť. Čo by ste povedali napríklad na zmrzlinu, cappuccino alebo čapované pivo?

Ako funguje doručenie na Wolt?

Všetky jedlá sú k vám dovezú čerstvo pripravené a teplé priamo z reštaurácie. Od potvrdenia objednávky k doručeniu uplynie väčšinou menej ako 30 minút. A na tom sakra záleží, keď máte hlad. Doručenie stojí minimálne 1,99 €, záleží ako moc je reštaurácia vzdialená od doručovacej adresy. Keď budete mať šťastie, tak býva aj doprava zadarmo, stačí sledovať PromoKupon alebo newsletter Woltu. Pokiaľ je reštaurácia od vás moc vzdialená, tak bohužiaľ vám z nej Wolt jedlo nedovezie. Donáška funguje iba v Bratislave mimo okrajovej časti.

Vydané: 8.7.2020