Veľkonočná nádielka oblečenia so zľavovými kódmi

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Jar je klasickým obdobím nákupov, kedy staré meníme za nové. Je prirodzené, že chceme s rozkvetom prírody vyniknúť aj my sami a mať na sebe len tie najkrajšie kúsky oblečenia, v ktorých sa cítime atraktívne. Poďte sa pozrieť, na aké veľkonočné zľavové kódy sme tento týždeň narazili a radi sa o ne s vami podelíme.

Sexy kúsky so zľavou

Ak si chystáte kúpiť nové tričká, topy či slušivé nohavice, mrknite na ponuku Zoot. Čaká tam na vás pestrý výber oblečenia, na nákup ktorého vás ešte viac motivuje veľkonočný zľavový kód 20%. Nechajte si tak vybraný kúsok ešte o ďalších pár stoviek zlacniť. A kde sú teraz najväčšie výpredaje? Na tie sme narazili na Zalando Lounge a dosahujú až neskutočných 80%! Ak tu stihnete nakúpiť ešte dnes, môžete mať navyše aj dopravu zadarmo nad 1299 Kč s ich kupónom a to sa už naozaj oplatí!

Nové topánky jedine na CCC

Ak nie ste zaregistrovaní v CCC, teraz máte dôvod o členstve v ich klube vážne zauvažovať. Nič za to nedáte, naopak, len a len získate. Pre členov klubu totiž platí zľavový kód 25%, s ktorým kúpite topánky podstatne lacnejšie. Pokiaľ nie ste členmi, získate zľavu 15%, čo tiež nie je vôbec na zahodenie. Ale prečo nemať zľavu ešte väčšiu? Registrácia je pritom taká jednoduchá.

Spodná bielizeň za polovicu!

V eshope Bezvasport teraz platí 15% zľavový kód na všetko (aj na už zľavnené). Avšak úplne iný level je ich druhý kupón, ktorý zlacní všetku spodnú bielizeň značiek Lee Cooper a Frogies o neskutočných 50%! Takto zľavnenú bielizeň sme už veľmi dlho nevideli, a preto odporúčame dlho neváhať a využiť túto príležitosť. Druhá šanca už v blízkej dobe zaručene nebude.

Vydané: 14.4.2022