Valentínske zľavy (nielen) pre zaľúbených

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Niekto ho oslavuje a so svojou drahou polovičkou sa na neho dlho teší, niekto ho zase vôbec neuznáva, treba už len kvôli tomu, že je to americký sviatok. O čom je reč? Samozrejme o Valentínovi, sviatku všetkých zamilovaných. My sme pre vás tento rok nazhromaždili plno zľavových kódov, akcií a tipov na darčeky v našej valentínske sekcii, tak sa na niektoré z nich poďme pozrieť!

Parfumy a šperky

Darovať kvalitný parfum alebo napríklad pekný prívesok či náramok, to je vec, ktorá urobí každej žene radosť. A my sme pre vás zistili, ako to urobiť lacnejšie. V Sephora sa môžete porozhliadnuť po zvodných vôňach so zľavou až 30%, alebo si prezrieť ďalšie tipy na valentínske darčeky. Ak chcete svojej milovanej kúpiť šperky, odporúčame sa mrknúť na ponuku Vivantis, kde môžete zavítať do valentínske sekcie a tiež využiť zľavový kód 15%.

Zdravie nadovšetko

Ak váš partner vyznáva zdravý životný štýl, určite mu miesto bonboniéry kúpte radšej niečo, po čom sa bude cítiť fit! A preto zavítajte do e-shopu Grizly, kde si určite vyberiete medzi ich tematickými produktmi so zľavami až 20%. Rôzne cesty vedú k lepšiemu zdraviu a nezabudnite, že k nemu prispieva tiež dobrá rovnováha v ľudskom tele, ktorá zaručuje dostatočnú imunitu. Tú v zimných mesiacoch môžete podporiť napríklad nákupom vitamínov a minerálov, ako to za výhodné ceny ponúka treba lekáreň Benu. Zľavy vo valentínskom výbere tu dosahujú až 50%, alebo využite napríklad akcie, kde k nákupu MedPharma nad 13,99 € dostanete vitamín C 500 mg ako darček.

Dovolenka ako najlepší darček

Kanáry, Seychely, Dubaj, Zanzibar... znie to ako váš spoločný splnený sen, sa na jedno z týchto miest pozrieť? Už nemusíte len snívať. Ak sa rozhodnete premeniť svoje myšlienky v realitu, stačí si kúpiť letenky a za chvíľu už môžete vyrážať za exotikou a zaslúženým oddychom. Veľmi výhodné ponuky má Pelikán a ceny sa pohybujú naozaj nízko - napríklad na Seychely sa dostanete už od 623 €! Tak šup, rýchlo zbaliť plavky, nasadiť slnečné okuliare a ide sa vyrážať :-)

Vydané: 8.2.2021