ISIC zľavy 2024

Všetky akcie na študentskú kartičku ISIC do e-shopov

Zistite, na čo sa dá uplatniť ISIC a využite túto študentskú kartu na plno. Väčšina slovenských e-shopov ponúka nejakú výhodu.

Zľava až 30% pre študentov a učiteľov

Zľava až 10% pre študentov

Zľava na ISIC

Preukaz ISIC je celosvetovo uznávaný doklad preukazujúci štatút študenta na ZŠ, SŠ, VOŠ a tiež VŠ vrátane vybraných pomaturitných študijných odboroch. Preukaz vydáva svetová organizácia ISIC pod záštitou UNESCO a to už viac ako 60 rokov.

Zľavnené cestovné pre študentov ISIC

Využite zľavu 75%, ak ste držiteľmi ISIC zľavy v Českej republike. Jazdite po Česku celý rok o 75% lacnejšie! Môžete jazdiť autobusom, vlakom alebo MHD za zníženú cenu. Zľavu môžete uplatniť vo vlakoch ČD, RegioJet, Leo Express alebo Arriva.

Študentské zľavy ISIC

Medzi najobľúbenejšie poskytovateľa zliav u študentov bývajú e-shopy s elektronikou a oblečením, ďalej festivaly, skiareály so študentskou zľavou na skipas a mnoho ďalšieho. V zahraničí môžu študenti využiť študentskú zľavu na cestovné poistenie, či už na krátkodobé alebo dlhodobé výjazdy. Ďalej môžete pozrieť na ISIC sezónne zľavy, teda ISIC leto a ISIC zima, kde sa ponuka študentských zliav mení. Využite študentské zľavy na KFC alebo McDonald`s a poriadne sa nadlábněte za študentské zľavy.

Navštívte festivaly za študentské ceny. Bežte s partiou na poriadnu párty a ešte ušetrite. Využite všetkých študentských výhod, ktoré ponúka kartička ISIC. Využite svoje zľavy naplno.

Kto má na ISIC nárok?

Na preukaz ISIC má právo každý študent, ktorý navštevuje denné štúdium, čo znamená, že sa sústavným spôsobom pripravuje na budúce povolanie na škole či vzdelávacej inštitúcii pôsobiace na danom území a musí mať tak štatút študenta.

Držiteľom preukazu sa môže stať študent vysokej, vyššie odborné, stredné, ale aj žiak základnej školy či účastník jednoročného kurzu cudzích jazykov s dennou výučbou. Prehľad škôl, vzdelávacích inštitúcií a programov, ktorých študenti majú nárok na preukaz ISIC, nájdete na stránkach ISIC.

Žiaci základných škôl môžu využiť variantu preukazu ISIC Scholar.