Získajte 60 eur len za založenie účtu

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Ak hľadáte banku, ktorá kombinuje skvelé služby s atraktívnymi bonusmi, mBank je vaša jasná voľba. V mBank nájdete nielen spoľahlivosť a transparentnosť, ale aj výnimočné ponuky pre svojich klientov.

Predstavte si, že len za založenie účtu môžete získať bonus v hodnote 60 eur, ktorý môžete využiť podľa svojich predstáv. Moderné bankovníctvo mBank vám umožní rýchle a pohodlné online transakcie, kdekoľvek sa práve nachádzate, a vďaka našej aplikácii máte prehľad o vašich financiách na dosah ruky.

Vaše peniaze a osobné údaje sú u nás v absolútnom bezpečí, vďaka špičkovým technológiám a zabezpečeniu. A keďže zákaznícka spokojnosť je pre nás na prvom mieste, náš tím je pripravený vám pomôcť 24/7. Nečakajte a objavte všetky výhody bankovania s mBank. Založte si účet ešte dnes a získajte svoj bonus!

mbank-bonus-peniaze.jpgJe bežný účet mBank skutočne bez poplatkov?

Áno, mKonto je bežný účet, ktorý ambiciózna mBank ponúka bez akýchkoľvek poplatkov. V priebehu uplynulých rokov tento účet získal nespočetné množstvo ocenení, a to nielen v rámci prestížnej súťaže Zlatá koruna. S viac ako 600 000 spokojnými klientmi v Českej republike mBank neprestáva ohromovať. Je dôležité podotknúť, že mBank patrí medzi takzvané bezhotovostné banky. To znamená, že nepodporuje hotovostné vklady. Ak chcete vložiť peniaze na váš účet, môžete to urobiť cez bankomat alebo prostredníctvom zloženiek typu A. mBank nie je len bankou súčasnosti, je to banka budúcnosti. Vstúpte do sveta moderného bankovníctva s mBank!

Vydané: 30.10.2023