Petissimo zľavy a kupóny

Petissimo zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Petissimo.sk je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a urobiť tak radosť svojmu milovanému maznáčikovi. Tento eshop sa špecializuje na predaj kvalitných produktov pre vašich zvieracích kamarátov, či už sa jedná o psy, mačky alebo iných domácich miláčikov. Môžete tu nájsť široký výber krmív, hračiek, pelechov, vodítok, obojkov, postrojov a mnoho ďalších produktov, ktoré vášmu chlpatému maznáčikovi dodajú pohodlie a radosť. Takže neváhajte, uplatnite zľavový kód a navštívte Petissimo, kde nájdete všetko pre svojho chlpatého kamaráta.

Najnovšie zľavy a akcie

Pozrite sa na aktuálnu ponuku

   Platí min. do 19.6.2024

Vernostný program

Nakupujte až s 10% zľavou

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Petissimo!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód v Petissimo?

Použitie zľavového kódu na tejto stránke je naozaj jednoduché. Na stránke nákupného košíka nájdete políčko na zadanie zľavového kódu. Zadajte zľavový kód do poľa a kliknite na tlačidlo "Uplatniť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Nezabudnite, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a možno ich použiť len na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky na uplatnenie zľavy.

petissimo.png

Aké produkty ponúka Petissimo?

E-shop petissimo.cz je obchod s dobrotami pre vašich domácich miláčikov. Môžete si tu vybrať zo širokej ponuky krmív, ktoré sú také výživné, že váš domáci miláčik bude mať viac energie ako kedykoľvek predtým. A ak hľadáte niečo, čo by vášho domáceho miláčika zabavilo počas dňa, máte šťastie - Petissimo má široký výber hračiek, ktoré sú také zábavné, že ich váš domáci miláčik nebude chcieť nechať na pokoji. Nájdete tu aj pohodlné pelechy, vďaka ktorým sa váš domáci miláčik bude cítiť ako kráľ. A ak potrebujete niečo na údržbu jeho srsti, môžete si tu kúpiť aj šampóny, kondicionéry a ďalšie výrobky, aby sa váš domáci miláčik cítil sviežo a aby sviežo voňal celý váš domov.

Aká je história spoločnosti Petissimo?

Spoločnosť Petissimo bola založená v roku 2006 s cieľom vyrábať pohodlne dostupné a kvalitné krmivo pre psov pre každého. To všetko, samozrejme, za prijateľnejšie ceny, než aké výrobky možno kúpiť v tradičných obchodoch. Ich ponuka je už sama o sebe zárukou: do internetového obchodu sa dostanú len výrobky, ktorých vynikajúca kvalita je všeobecne uznávaná, takže zákazníci nemôžu byť prekvapení.

Petissimo v zahraničí

Zľavové akcie na Petissimo sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Petissimo zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii krmivo pre miláčikov? Pozrite sa tiež na zľavy do SUPER ZOO, kde vás čaká zľavový kód 10%. Zľavy máme aj do Dobrá miska alebo FERA.