Nakúpte výhodne vo Wolt markete

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Zachráňte jedlo s Wolt Marketom

Nechce sa vám chodiť do obchodu alebo majú vaše obľúbené obchody už zatvorené? Nielen pre tieto prípady je tu Wolt Market, ktorý nájdete v najväčších mestách celého Česka. Mimo pestrú ponuku môžete vybrané potraviny nakúpiť za úplne jedinečné ceny. V sekciách „nie som dokonalý“ a „finálny výpredaj“ teraz každý deň zakúpite výpredajové položky nielen s kratšou expiráciou, ktoré by inak skončili čoskoro v koši. Vďaka tomuto spôsobu môžete ušetriť vaše ťažko zarobené peniaze a tiež veľmi jednoducho pomôcť s neplytvaním tovaru. Nakúpiť vo Wolt markete v Bratislave môžete v ktorúkoľvek hodinu od 8:00 do 23:00 hodín a pokiaľ sa rozhodnete pre veľký nákup, od 35€ budete mať dopravu za váš plný košík pochutín úplne zadarmo, a to aj bez členstva vo Wolt+.

delivery-man-holding-paper-bag-with-food-in-the-en-2022-12-23-04-11-39-utc.jpg

Už ste počuli o predplatnom Wolt+?

Doprava za vaše jedlo nebola nikdy výhodnejšia. Spoločnosť Wolt sa rozhodla, že svojim zákazníkom ponúkne lacnú dopravu na vaše wolt objednávky, a to doslova za hubičku. Teraz tak môžete veselo objednávať chutné jedlo z okolitých reštaurácií a za dopravu zaplatiť smiešne 4 € mesačne, alebo môžete využiť ročné predplatné za stále výhodných 46 € ročne. Členstvo vo Wolt+ klube sa skrátka oplatí, aj keď objednávate niečo na zahryznutie len párkrát do mesiaca, alebo naopak využívate kuriérov Woltu na dennej báze. Toto predplatné je jednoducho pecka, ktoré ocenia všetci zákazníci jedla z rozvozu. Za náš tím promokupónu vám ho odporúčame všetkými desiatimi. Pokiaľ sme vás stále nepresvedčili, vyskúšajte Wolt+ na prvý mesiac úplne zadarmo, s možným zrušením kedykoľvek si len zaumienite.

Dych vyrážajúca zľava za registráciu? Dáme vám 4€ na obed alebo večeru!

Získať zľavu na dobré jedlo z Woltu? Ale pravdaže, bez všetkého! Stačí využiť náš exkluzívny zľavový kód PROMOKUPON na Wolt, čím získate okamžitú zľavu 4€ na vašu prvú objednávku, a to bez ďalších podmienok! Pre viac zliav sledujte náš web a nechajte si zasielať najzaujímavejšie zľavy na váš email pomocou nášho newslettera.

happy-woman-taking-vegetable-from-the-fridge-2022-02-03-21-15-41-utc.jpg

Je výhodnejší nákup na Wolt Markete alebo Tescu?

Z nášho porovnania vyplýva, že za dopravu na Wolte zaplatíte oveľa menej ako v Tescu a taktiež tu zakúpite množstvo produktov za výhodnejšie ceny. Na potraviny z Wolt Marketu budete navyše čakať kratší čas a štandardne už do hodiny budete vybaľovať váš nákup z tašiek. No nie je to skvelé?

Vydané: 6.2.2023