Farby zľava až 50%

Farby zľava až 50%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Farby je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a zažiť úžasný nákupný zážitok, aký len máloktorý eshop ponúka! História tejto firmy siaha až do roku 1993, kedy spoločnosť L&Š, založená Jánom Lipovským a Romanom Ševčíkom, začala svoju cestu na trhu farieb a malírskych potreb. Počas rokov sa rozrástla do velkoobchodných aj maloobchodných priestorov a rozšírila svoj sortiment o najrôznejšie produkty od stavebných materiálov po nástroje pre rôzne priemyselné odvetvia. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Zľavy až 50%

Pozrite sa na aktuálne zlacnený tovar

   Platí min. do 19.6.2024

Aktuálna letáková ponuka

Zistite, čo práve obchod ponúka v zľave

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Farby!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na Farby?

Použitie zľavového kódu na tomto webe je skutočne jednoduché. Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón". Pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. V niektorých prípadoch stačí kliknúť iba na náš odkaz a zľava bude automaticky uplatnená.

Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v určitom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

farby-slevovy-kod.jpg

Jaká je historie e-shopu Farby?

Spoločnosť L&Š začala svoju činnosť v roku 1993, keď páni Ján Lipovský a Roman Ševčík otvorili malý obchod so sortimentom farieb a malírskych potreb na Mlynskej ulici v Nitre. O rok neskôr založili združenie fyzických osôb s názvom Lipovský & Ševčík Farby-Lakmi-Podlahoviny. V roku 1995 sa transformovali na velkoobchod a v roku 1997 otvorili ďalšiu pobočku v Košiciach. Rast firmy pokračoval otvorením maloobchodu v Topoľčanoch v 1999. V roku 2002 otvorili vlastný velkoobchodný provoz v Nitre, ktorá mala rozlohu 3552 m2. V roku 2003 sa firma presťahovala do väčších priestorov v Košiciach av tom istom roku sa transformovala na spoločnosť L&Š s. r. o. V 2008 spoločnosť otevřela obchodné centrum v Nitre a rozšírila svoj sortiment o mnohé ďalšie produkty. Firma sa snaží o individuálny prístup k zákazníkom a ponúka široký sortiment, vrátane miešania špeciálnych farieb.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii tovar pre domácnosť? Pozrite sa tiež na zľavy do Allegro, kde vás čaká zľavový kód 10 €. Zľavy máme aj do Alza alebo Temu.