Vychutnajte si augustové zľavy!

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

August sa prehupol do svojej druhej polovice a prázdniny sa už pomaly blíži ku koncu. Letné zľavy však nekončí ani omylom! Naopak, môžete si stále vyberať z výpredajov, ktoré e-shopy ponúkajú a verte, že na PromoKuponu sú tie najlepšie z nich. Poďme sa teda pozrieť na niektoré zaujímavé obchody a predstavme si ich zľavové kódy, zľavy a akcie.

Zdravá výživa za výhodné ceny

Ak vo vás pretrváva dojem, že zdravé potraviny sú zároveň drahé, verte, že to takto nemusí byť zďaleka vždy. Dobrým príkladom, kde si môžete nakúpiť zdravo a zároveň výhodne, je obchod Grizly. Kúpite tu zdravé orechy, sušené ovocie, müssli, a ďalšie dobroty vrátane nápojov, doplnkov stravy a vitamínov, ale aj prírodné kozmetiky. Využite letné zľavy až 55%, alebo výhodné balenie müssli tyčiniek, kde za 20 tyčiniek po 35 gramoch zaplatíte v 50% zľave len 9,43 €! To je len 0,47 € na jednu tyčinku, ktorá je veľmi kvalitná. Pozrite sa na tieto a ďalšie zľavy v e-shope Grizly.

Letný výpredaj topánok

Už dlho čakáte, až si budete môcť kúpiť letné topánky naozaj výhodne? Tento čas práve prišiel so zľavami, ktoré ponúka všetkým dobre známy obchod CCC. Pozrite sa na ich letnú ponuku, z ktorej si iste vyberiete topánky, ktoré vám budú ako ušité na mieru. Využite letného výpredaja so zľavami až 70% a tiež skvelého zľavového kódu 40%, ktorý platí pre sandále, žabky, espadrilky a tašky a vzťahuje sa na zľavnený aj nezľavnený tovar. V kombinácii so zlacneným tovarom tak môžete dosiahnuť naozaj astronomických zliav!

Aj na starostlivosť o dieťa sa dá ušetriť

Všetci, ktorí už majú dieťa, sa iste zhodnú na tom, že starať sa o neho je náročné ako po časovej stránke, tak aj po tej finančnej. E-shop Feedo vám však pomôže. Teda aspoň s tou finančnou stránkou. Vďaka zľavám, ktoré ponúka, ušetríte desiatky Eúr. Kúpte si napríklad plienky Pampers Splashers v zľave 31%, alebo všetko oblečenie značky Carter's s cenovým zvýhodnením 40%. Ďalej si môžete zaobstarať kočíky Valco Baby s 21% zľavou, alebo EKO vlhčené obrúsky a čistiace vody Aquaint, na ktoré uplatníte zľavový kód vo výške 20%. Prezrite si aj ďalšie zľavy, ktorý tento obchod ponúka a ušetrite svoje peniaze.

Vydané: 19.8.2020