Ušetrite s Footshop Clubom

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Chcete si kúpiť nové topánky a ušetriť navyše nejaké peniaze? Potom sa určite pozrite na stránky eshope Footshop, ktorý ponúka obrovský výber pánskych i dámskych topánok, ktoré vás zaručene nadchnú! Navyše tu môžete uplatniť zaujímavé zľavy a zľavové kódy, s ktorými ušetríte aj desiatky eúr. Tak už na nič nečakajte a bežte si vybrať tie svoje.

S Footshop Clubom ušetríte ešte viac

Footshop novo ponúka tiež členstvo vo svojom klube, vďaka ktorému vás čaká mnoho výhod. Už len za obyčajnú registráciu dostanete voucher v hodnote 7 € na svoj prvý nákup, ktorý je možné uplatniť na objednávku v hodnote 70 € a viac. Plus za uskutočnenú objednávku získate 10% späť vo forme kupónu na ďalší nákup. Takto môžete získavať ďalšie a ďalšie vouchery stále dookola. No povedzte sami, neoplatí sa táto registrácia? Navyše si tu budete môcť tvoriť wishlist či sledovať vašu objednávku.

Aké ďalšie zľavy Footshop ponúka?

Pozrite sa, aké ďalšie zľavy sú teraz na Footshope. Môžete využiť napríklad zľavový kód 7%, ktorý je možné uplatniť na nezľavnený tovar. Ďalej na tomto obchode práve prebieha jesenný výpredaj, ktorý vrelo odporúčame! Môžete tu ušetriť až 60% pôvodnej ceny. Táto akcia tu však nebude večne - platí len do 5. októbra 2020, preto dlho neváhajte a pozrite sa, čo tento výpredaj ponúka.

Vydané: 23.9.2020