Pelikan 2019 - zľavy na letenky a lacné pobyty

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Pelikan 2019 - zľavy na letenky a lacné pobyty

Určite ste už počuli o Pelikáne, kde môžete kúpiť letenky v zľave. Ale vedeli ste, že si môžete zakúpiť aj celé pobyty priamo na Pelikáne? A to za výhodné ceny!

Ponuka je naozaj pestrá. Môžete tak cestovať do vzdialených destinácií v kategórii Exotika ako Indonézia, Čína, Vietnam, Bali a mnoho ďalšieho. Ak plánujete výlet do Egypta a podobných krajín, využite ponuky Orient, kde môžete navštíviť Istambul, Jordánsko, Marakéš a ďalšie. Alebo radi nakupujete Last Minute pri mori? Nie je problém, ponuku nájdete tu. A ak vám to nestačilo, môžete cestovať do Tatier, využiť víkendové pobyty alebo pozrieť na TOP ponuku. Pri jednotlivých kategórií, možno natrafiť na skvelé zľavy.

Zľavový kód na Pelikan.sk

Ak vám stačí letenky, neváhajte využiť tento zľavový kód, ktorý vám ušetrí peniaze. Môžete tak dosiahnuť zľavy až -25 €. Ďalej môžete nakupovať letenky za výhodné ceny. Určite si vyberajte nízko nákladové dopravcu, treba u Smartwings alebo Ryainair získate ďaleko lacnejšie letenky.

                       

Multicity - cestovania do viacerých destinácií pri 1 výlete

Nepočuli ste o Multicity ešte? Nevadí, teraz máte možnosť vyskúšať túto novú funkciu. Ide o cestovaní do viacerých destinácií pri jednom výlete. Takže, ak chcete navštíviť viac destinácií a ušetriť, nakupujte pomocou výhodných ponúk Multicity. Novo ponúka Pelikan tiež transfery z letísk. Ak chcete získať najnovšie ponuku lacných leteniek, sledujte nás pravidelne alebo si zapnite upozornenie na zľavy vo vašom prehliadači.

Vydané: 3.7.2019