Poradíme vám, kde kúpiť iPhone so zľavou až 43 %

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Nie je náhodou, že veľa ľudí okolo nás hľadá tú najlepšiu cenu pre svoj nový iPhone. Tým skôr, že značku Apple chce mať doma skoro každý. Kto by nechcel svojmu okoliu dať najavo, že sa neuspokojí s lacným šuntom za pár korún. Náš tím spolupracovníkov má pre vás skvelú správu. Vďaka nám už nemusíte ďalej hľadať zľavy na výrobky Apple. V tomto článku vám totiž predstavíme množstvo skvelých eshopov, kde nájdete presne to, čo hľadáte, a navyše za úžasné ceny. Kvalita tejto značky nebola nikdy dostupnejšia! Nuž, poďme sa na to spoločne pozrieť.

man-surfing-the-internet-using-smart-phone-2022-01-17-17-04-44-utc.jpg

S týmto zľavovým kódom na 20 EUR ušetrí úplne každý

Ako prvý sa rozhodne pozrite na eshop DostupnyiPhone.cz, kde môžete využiť našu skvelú zľavu v hodnote 20 Eur!  Stačí zadať zľavový kód "welcome500" a váš vysnívaný iPhone sa zlacní o veľmi príjemných 20 Eur. No nie je to nádherné?

Levnéiphony.cz sú skutočne lacné

Pokiaľ je vám to málo a radi porovnávate ponuku viacerých eshopov, môžete mrknúť na levneiphony.cz, kde môžete naraziť na zľavy až do výšky 43 % na vybrané výrobky Apple. Stačí byť rýchly a nezaváhať ani sekundu. Ich výrobky idú skrátka rýchlo na dračku. Príjemným bonusom tiež je, že pri každej objednávke dostane darček, a to úplne zadarmo. Pokiaľ by sa vám zakúpený produkt nepáčil, môžete ho do 30 dní bez problémov vymeniť za iný kus. Stačí sa ozvať a sami budete milo prekvapení prozákazníckym servisom tohto obchodu.

Počítače24 tu s vami vydrží nielen 24 hodín

Pokiaľ by ste mali záujem o úplne bezkonkurenčné ceny za iPhone alebo napríklad Mackbook, môžete navštíviť stránku pocitace24.cz a sami sa presvedčiť o cenách apple výrobkov. Najlacnejšie iPhone SE 2020 tu nájdete už za skvelých 200 Eur. Ak vám nevadí menšie odreniny a nepotrebujete nutne nový kus vášho šikovného kamaráta, rozhodne využite túto ponuku!

a-woman-taking-selfie-s-with-two-young-children-in-2022-11-15-22-46-14-utc.jpg

iPhonemarket.cz vám dá 4 eura za pár kliknutí

Medzi tie najznámejšie weby venujúce sa výrobkom Apple patrí iPhonemarket.cz. Stačí sa u nich zaregistrovať a dostanete okamžitú zľavu 4 eura, ktorá vám hravo pokryje náklady na dopravu. Stačí si zakúpiť vašu novú hračku za min. 60 Eur a váš zánovný iPhone môže byť čoskoro váš, a to vyložene za smiešny peniaz.

Značkové slúchadlá lacno? Je to možné!

iPhone by sme mali, ale čo tak si k nemu zakúpiť aj múdre slúchadlá AirPods? V eshope smarty.cz ich môžete zakúpiť už za necelých 125 Eur. Vďaka skvelému zvuku a špeciálnemu odhlučneniu už nebudete chcieť iné. So zľavovým kódom "ZĽAVA2PROCENTA" navyše ušetríte ešte viac. Je to úplne jednoduché. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte a okrem toho dostanete dopravu zadarmo a malý darček ako bonus!

Vydané: 19.3.2023