Pozrite si ty najväčšie povianočné zľavy až do 75 %

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Po Vianociach sa mnohé obchody s elektronikou snažia nalákať zákazníkov na atraktívne zľavy. Nemusí to však byť vždy pravda. Našťastie poznáme niekoľko výnimiek, kde môžete naozaj ušetriť. Medzi tieto obchody patria e-shopy ponúkajúce iPhony, ale aj známe obchody Alza, Kärcher a OKAY. Objavte preto ešte dnes širokú ponuku produktov od mobilných telefónov iPhone a Xiaomi až po tablety, stolové počítače a čistiace prostriedky do domácnosti. Veríme, že si tu nájdete to pravé.

sleva-mobil-vanoce.jpg

Ešte lacnejšie elektro? U Alza žiadny problém

Známy obchod Alza ponúka až 40 % zľavu na príslušenstvo, ako sú ochranné sklá, puzdrá a kryty na mobilné telefóny, čo je skvelá príležitosť pre tých, ktorí chcú ochrániť svoje elektronické zariadenia všetkých značiek, na ktoré si spomeniete. Okrem toho ponúkajú cenové bomby za neuveriteľné ceny. Ich študentská a učiteľská zľava až do výšky 30 % je stále k dispozícii, takže sa poponáhľajte a nakupujte ešte výhodnejšie vďaka karte ISIC. Pozrite si na Alza aj ich najnovší výpredaj elektroniky, kde sa občas skrývajú veľmi zaujímavé kúsky za dobré ceny, teraz až so 75 % zľavou.

Doprajte si povianočné zľavy v spoločnosti Okay

OKAY je veľkým hráčom v oblasti predaja zľavnenej elektroniky, nábytku a iného spotrebného tovaru. Takže tu samozrejme nájdete aj predvianočné zľavy na rôzne druhy elektroniky. Ponúkajú napríklad zľavy až 48 % na mobilné telefóny značiek ako iPhone a Xiaomi, ako aj zľavy až 46 % na spotrebiče vrátane chladničiek, práčok a sporákov. Nezabudnite tiež využiť ich zľavový kód na 500 libier. Stačí si pozrieť ich profil na našej webovej stránke a zľavy OKAY budú vaše.

vanoce-slevovy-kod.jpg

Povianočné upratovanie s výrobkami Kärcher vás zaručene poteší

Spoločnosť Kärcher ponúka zľavové kódy a špeciálne ponuky na svoj sortiment, ktorý zahŕňa parné čističe, tlakové čističe, elektrické mopy a ďalšie čistiace stroje a záhradnú techniku. Využitím 20% zľavového kódu môžete ušetriť na nákupe týchto výrobkov, čo je ideálne pre tých, ktorí hľadajú praktické a efektívne spôsoby čistenia svojho domu alebo záhrady. Kärcher na svoje výrobky poskytuje aj záručný a pozáručný servis. Využiť môžete aj ich bezplatnú dopravu.

mikulas-slevy.jpgSkvelý telefón na nový rok? Apple ti ho dá

Spoločnosť Apple teraz po Vianociach ponúka celý rad zliav, nielen známu 20% zľavu pre študentov. Ich zľavnená ponuka zahŕňa špičkovú elektroniku vrátane notebookov, stolových počítačov, tabletov, telefónov, inteligentných hodiniek a hudobných prehrávačov. Zľavy spoločnosti Apple sa líšia a občas ponúkajú špeciálne akcie, čo je skvelá príležitosť pre tých, ktorí chcú vlastniť kvalitnú elektroniku od renomovanej značky. S ich aktuálnou zľavou 2 % môžete na novom iPhone 15 ušetriť niekoľko eur! Získajte teda svoj iPhone s veľkou zľavou vo viacerých obchodoch. Stačí prejsť na hlavný profil iPhone na tejto stránke.

Tieto zľavy a povianočné ponuky sú skvelou príležitosťou pre zákazníkov, ktorí chcú pri nákupe elektroniky ušetriť nemalé peniaze. Od mobilných telefónov iPhone a širokého sortimentu elektroniky v Alza až po čistiace zariadenia Kärcher, jednoducho je tu príliš veľa možností, z ktorých si môžete vybrať kvalitné výrobky za výhodné ceny. Kúpte si novoročné darčeky ešte dnes, kým je ponuka platná a kým ju nekúpia iní zákazníci.

Vydané: 28.12.2023