50style zľava 10 %

50style zľava 10 %

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

50style je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a ponoriť sa do sveta značkového oblečenia a doplnkov za skvelé ceny. Určite to nie je len ďalší obyčajný obchod! S širokým výberom od známych značiek ako Nike, adidas či Puma vás tento obchod zavedie na cestu skvelej módy pre celú rodinu. A ak máte pocit, že móda je drahá, 50style vás presvedčí o opaku s výhodnými akciami a výpredajmi. Sme presvedčení, že sa vám ich ponuka bude páčiť a že tu nájdete to, čo hľadáte. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Zľava 10 % na prvú objednávku

Stačí začať odoberať newsletter

   Platí min. do 30.11.2023

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 30.11.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na 50style!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na 50style?

Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v konkrétnom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

50style-zlavovy-kod.jpgČo vieme o 50style?

Obchod 50style sa vyznačuje svojou všestrannosťou a rozmanitosťou. Ich hlavným cieľom je starosť o spokojnosť zákazníkov. Ponúkajú značkové výrobky pre celú rodinu a to za veľmi prijateľné ceny. Medzi spolupracujúcimi značkami nájdeme veľké mená ako Nike, Adidas, Puma, Reebok, Fila a Champion. 50style má v Európe už 175 predajní a niekoľko online obchodov. V každom z nich je k dispozícii pestrá ponuka značkovej obuvi, oblečenia a doplnkov. Obchod kladie veľký dôraz na cenovú dostupnosť, preto často pripravuje výhodné akcie a výpredaje. Na Slovensku funguje 50style primárne ako internetový obchod prostredníctvom webových stránok 50style.sk.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii obuv? Pozrite sa tiež na zľavy do eObuv, kde vás čaká zľavový kód 25 €. Zľavy máme aj do iMODA alebo ABOUT YOU.