50style zľavový kód 10%

50style zľavový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

50style je e-shop, kde môžete využiť náš zľavový kód a ponoriť sa do sveta značkového oblečenia a doplnkov za skvelé ceny. Určite to nie je len ďalší obyčajný obchod! S širokým výberom od známych značiek ako Nike, adidas či Puma vás tento obchod zavedie na cestu skvelej módy pre celú rodinu. A ak máte pocit, že móda je drahá, 50style vás presvedčí o opaku s výhodnými akciami a výpredajmi. Sme presvedčení, že sa vám ich ponuka bude páčiť a že tu nájdete to, čo hľadáte. Máme prehľad o všetkých ich akciách, stačí si len vybrať.

Zľavový kód 10%

Stačí sa dole na stránke prihlásiť na odber newslettera

   Platí min. do 26.5.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 26.5.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na 50style!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako využiť zľavový kód na 50style?

Na stránke s košíkom nájdete pole na zadanie zľavového kódu. Do poľa zadajte zľavový kód a kliknite na tlačidlo "Použiť kupón" či obdobný text. Následne pokračujte v objednávke a dokončite ju podľa pokynov na stránke. Pamätajte, že niektoré zľavové kódy majú určitú platnosť a môžu byť použité iba na určité produkty alebo v konkrétnom časovom období. Uistite sa, že ste zadali správny zľavový kód a že spĺňa všetky požiadavky, aby ste mohli využiť zľavu.

50style-zlavovy-kod.jpgČo vieme o 50style?

Obchod 50style sa vyznačuje svojou všestrannosťou a rozmanitosťou. Ich hlavným cieľom je starosť o spokojnosť zákazníkov. Ponúkajú značkové výrobky pre celú rodinu a to za veľmi prijateľné ceny. Medzi spolupracujúcimi značkami nájdeme veľké mená ako Nike, Adidas, Puma, Reebok, Fila a Champion. 50style má v Európe už 175 predajní a niekoľko online obchodov. V každom z nich je k dispozícii pestrá ponuka značkovej obuvi, oblečenia a doplnkov. Obchod kladie veľký dôraz na cenovú dostupnosť, preto často pripravuje výhodné akcie a výpredaje. Na Slovensku funguje 50style primárne ako internetový obchod prostredníctvom webových stránok 50style.sk.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii obuv? Pozrite sa tiež na zľavy do eObuv, kde vás čaká zľavový kód 20%. Zľavy máme aj do Adidas alebo CCC.