3 e-shopy, kde ušetríte za nábytok a vytvoríte si pohodlný domov

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Mať možnosť ušetriť za nábytok sa vždy hodí. Zvlášť u nákladnejších položiek, čo sa práve nábytku týka, sa každé percento zľavy znateľne prejaví na cene a výsledkom sú rozdiely v tisícoch korún. Poďme sa teda pozrieť, na akých e-shopoch sa dá nakúpiť výhodne.

Kuchyňa jedine s Möbelixom

Nakupovať v obchode Möbelix sa oplatí. A to najlepšie v čase, keď ponúka akcie, ako je treba zľavový kód na 1 + 1 zadarmo pre vybrané produkty. A táto akcia beží práve teraz! Moc dlho však neváhajte, kód platí len do konca októbra. Ďalej je možné do 11. 10 uplatniť krásnu 50% zľavu na kuchyňu na mieru (iba v kamennej predajni) a ďalšie výhodné zľavy. Neváhajte teda a pozrite si ich ponuku ešte dnes!

4Home sa oplatí

Pre domov - tak by sa dal preložiť názov tohto e-shopu, s ktorým si váš byt či dom môžete vybaviť od A do Z. Môžete tu naraziť na výpredajové zľavy až 82% a ďalej tiež na zaujímavé zľavové kódy. Momentálne sú k dispozícii dvaja - kód na zľavu 5%, ktorý je možné uplatniť úplne na všetko a kupón na zľavu 3 €, ktorý môžete použiť na nákup presahujúci hodnotu 60 €. Pokiaľ zháňate nový spotrebič, alebo si chcete urobiť radosť treba i len vkusnú dekoráciou, 4home je jasná voľba.

Nielen bytové doplnky v DeDoma

Zaujímavé vybavenie do domácnosti ponúka tiež DeDoma, ktoré sa pýši veľkým výberom a kvalitnými produktmi. Pokiaľ na ňom chcete ušetriť, môžete použiť zľavový kupón na 5 €, ktorý je možné uplatniť na objednávku v hodnote od 35 €. Získate ho jednoducho tak, že sa prihlásite k odberu newslettera. Vo zľave tu navyše zoženiete bezva produkty zlacnené až o 33%. DeDoma sa nezameriavajú len na bytové doplnky, ale nájdete tu aj kozmetiku či obuv a módne doplnky.

Vydané: 4.10.2020