xDomácnosť zľava až 86%

xDomácnosť zľava až 86%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavy a zľavové kódy do xDomácnosť. V tomto e-shope nakúpite najrôznejšie darčeky a potreby do domácnosti za skvelé ceny. Neviete čo dať ako darček k narodeninám alebo na Vianoce? Nechajte sa inšpirovať z ponuky xDomácnost. Nájdete tu nielen potreby pre domácnosť ale aj mnoho zaujímavých a kreatívnych darčekov. Môžete sa tiež prihlásiť na odber newslettera, tak aby vám neunikli už žiadne novinky. Pri svojom nákupe potom nezabudnite využiť mnohé zľavy a zľavové akcie.

Výpredaj - zľavy až 86%

Nakúpte s veľkými zľavami vďaka výpredaji

   Platí min. do 19.6.2024

Akcia týždňa - zľava až 81%

Nakúpte v rámci akcie týždňa až o 81% lacnejšie

   Platí min. do 19.6.2024

Akcia 3+1 zdarma

Nakúpte tri, a získajte štvrtý úplne zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zadarmo

Pozrite sa, ako získať dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na xDomácnosť!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Prečo nakupovať na xdomacnost.sk?

Dôvodov je mnoho, ale tým prvým a najdôležitejším sú obrovské zľavy a zľavové akcie. Môžete navštíviť napríklad kategóriu výpredaj, kde nakúpite za zlomok pôvodnej ceny. Ďalšou výhodou je rýchla a bezproblémová reklamácia alebo prípadné vrátenie tovaru do 30 dní. Navyše môžete využiť aj dopravu zadarmo od určitej výšky objednávky.

Čo nájdete v ponuke xDomácnosť?

V ponuke nájdete mnoho zaujímavých a kreatívnych darčekov. Ďalej tu nájdete širokú ponuku potrieb pre domácnosť z kategórií riadu, kuchynských potrieb, kúpeľne, záhrady, domácnosti, dekorácií a potrieb na upratovanie. Pri vašich nákupoch potom nezabudnite využiť zľavy a zľavové akcie.

xDomácnosť v Česku

Zľavové akcie na xDomácnosť sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky xDomácnosť zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii tovar pre domácnosť? Pozrite sa tiež na zľavy do Allegro, kde vás čaká zľavový kód 10 €. Zľavy máme aj do Alza alebo Temu.