Ulovte si letné kúsky zo Zootu a kozmetiku od Sephory

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

S s končiacim teplým letom sa objavili dva obchody, ktoré získavajú v poslednom čase značnú pozornosť verejnosti. Prvým z nich je Zoot, nápaditý módny obchod známy pre svoje štýlové kúsky. Tento obchodík ponúka širokú škálu produktov, od šiat, plaviek a batohov až po kabelky a mnoho ďalšieho. Zoot je tiež známy pre svoje radikálne výpredaje, kde môžu zákazníci ušetriť skutočne nemalé peniaze. A pokiaľ vám niečo nesadne, nemusíte mať obavy.

Zakúpený tovar môžete ľahko vrátiť alebo si ho nabudúce vyskúšať priamo na predajni a až potom ho zakúpiť. E-shop taktiež ponúka oblečenie od známych značiek ako Jack & Jones, Voi Jeans, Happy Socks, Refresh, Gionny, Desigual, KeepCup a Victoria Delef. V sortimente nájdete všetko potrebné oblečenie, to nám verte.

Tento internetový obchod taktiež podporuje nových dizajnérov a ponúka možnosť predstaviť svoje schopnosti, originalitu, kreativitu a predstavivosť prostredníctvom svojho e-shopu. Ponúka výrobky pod svojou značkou Zoot Lokál a Zoot Originál, kde môžete nakupovať jedinečné tričká s rôznymi potlačami a textami.

Niet preto pochýb, že náš zľavový kód na 25 % tu nájde svoje uplatnenie veľmi rýchlo. E-shop je preslávený aj svojimi férovými zákazníckymi podmienkami, ako je 30-dňová garancia vrátenia tovaru a zadarmo doprava pri splnení min. čiastky nákupu.

young-brunette-female-consumer-choosing-ring-in-je-2021-12-09-05-54-34-utc.jpg

Luxusná kozmetika za smiešne peniaze? Tento obchod si zamilujete

Sephora je medzinárodný reťazec špecializovaný na predaj kozmetiky a parfumov. Založená bola v Paríži v roku 1970. Neskôr sa e-shop rýchlo stal vedúcou silou v kozmetickom priemysle, navyše s pobočkami po celom svete.

Tento internetový obchod v prvom rade ponúka širokú škálu produktov, vrátane make-upu, šperkov, starostlivosti o pleť, parfumov, telové a kúpeľňové výrobky a mnoho ďalšieho. V ponuke nájdete produkty od špičkových kozmetických značiek, ako sú Chanel, Dior, Fent Beauty od Rihanny a mnoho ďalšieho. Zároveň tu nájdete aj výrobky vlastnej značky Sephora Collection, ktoré sú známe svojou kvalitou a cenovou dostupnosťou pre každého z nás. Ba čo viac, všetky ich produkty teraz môžete zakúpiť s 50% resp. 60% zľavou, a to je skvelá správa pre všetkých shopaholíky, ktorí radi šetria!

V rámci svojich online služieb Sephora ponúka detailné popisy produktov, recenzie od zákazníkov a často aj video tutoriály, ako produkty správne a efektívne používať. Obchod má ďalej pre zákazníkov pripravený „Beauty Insider“ program, kde môžu zákazníci získať body za každý nákup, ktoré potom môžu využiť na zľavy a špeciálne ponuky.

Vydané: 16.8.2023