70% zľava na nábytok vás rozhodne poteší

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte svoj vysnívaný nábytok za výhodné ceny a premeňte svoj domov na útulné hniezdočko! SCONTO Nábytok vám ponúka širokú paletu zľavových kupónov a špeciálnych akcií, vďaka ktorým môžete ušetriť stovky korún na nábytku a bytových doplnkoch. Neváhajte a pokračujte ďalšími odsekmi, kde si môžete vybrať zľavový kupón podľa svojich potrieb a prianí.

Najhorúcejšie ponukou je teraz zľava 40 eur za každých 100 eur vo vašom nákupe. Akcia sa už čoskoro končí, takže dlho neváhajte a zariaďte si túto zľavu ešte tento víkend. Kliknite tu a povedzte si o svoju zľavu čo najskôr!

happy-couple-carry-modern-white-sofa-with-dog-toge-2022-11-07-23-31-52-utc.jpg

Zľavových akcií pre vás máme pripravenych naozaj požehnane a SCONTO vám rado ponúkne svoj tovar za skvelou jarnou zľavou. Pokiaľ práve hľadáte novú kuchyňu, ktorá zodpovedá aktuálnym moderným trendom, SCONTO ponuka je pre vás tá pravá. Ich rozsiahla škála farieb vám umožní experimentovať a vytvárať tak vlastné kombinácie. Teraz vám SCONTO ponúka kuchyne so zľavou 50 % a garanciou najnižšej ceny na trhu, vrátane montáže a dopravy! Táto zľavová akcia trvá až do konca Mája, takže zbytočne neotáľajte a pozrite sa na ponuku zľavových kódov na kuchyne ešte dnes.

Akčné ceny nájdete aj v kategóriách postele a sedacej súpravy, a to až do výšky neuveriteľných 53 %. Pokiaľ práve vybavujete svoju novú izbu počas vysokoškolského štúdia či spoločný byt s vašim partnerom, ponuka SCONTA vás určite uspokojí nielen svojou cenou, ale aj moderným prevedením. Pre zľavové kupóny kliknite na náš zľavový odkaz a využite túto ponuku, pokiaľ je stále aktuálna.

couple-in-new-home-putting-together-self-assembly-2022-02-08-22-39-28-utc.jpg

Najširšie ponúk zľavnených produktov nájdete, ako už je dlhodobým zvykom, v kategórii Výpredaj. Chcete si vybaviť detskú izbu, pracovňu o nový stôl či šatňu o novú skriňu? Mrknite na našu ponuku zľavových kupónov a nakupujte u SCONTA spoločne s nami, a to s neuveriteľnou 70% zľavou.

Vydané: 22.4.2023