Travelking zľavy a kupóny

Travelking zľavy a kupóny

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Jedinečné pobyty na Travelking za atraktívne ceny. Uplatnite zľavy a zľavové kódy na pobyty Travelking. Vyberajte romantické pobyty pre dvoch alebo celú rodinu. Užite si dovolenku v kúpeľoch, horách alebo wellness pobyt. Tiež tu nájdete apartmány, hotely za výhodné ceny. Vyskúšajte tiež Travelking premium, pri ktorej zažijete úžasnú dovolenku bez starostí.

  TIP: Našli sme pre vás lepšie zľavu od Booking! Zľava až -50% na ubytovanie a ďalších 8 zliav nájdete tu.

Nové akcie a zľavové kupóny

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Travelking!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako uplatniť zľavový kód Travelking?

V objednávke úplne dole pod spôsobom platby nájdete zaškrtávacie políčko "Mám zľavový kód", na ktorý kliknite a následne sa vám objaví textové pole, do ktorého vložíte váš zľavový kód a uplatníte.

Úžasné pobyty na Travelking

Travelking ponúka pobyty v rôznych európskych destinácií ako Taliansko, Česko, Nemecko, Slovensko Chorvátsko a ďalšie. Môžete vyberať z romantických pobytov alebo odísť na dovolenku s celou rodinou. Tu máte možnosť cestovať s dieťaťom zdarma alebo využiť Last Minute na Travelking a ušetriť značnú sumu peňazí. Naozaj kvalitný zážitok si vychutnáte vďaka Travelking premium.

Travelking v Česku

Zľavové akcie na Travelking sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Travelking zľavy na PromoKupon.cz.


 

Máme pre vás lepšie ponuku od Booking!

Získajte zľavy a vernostné výhody na Booking.com, ktorý je najväčší agregátor ubytovanie. S ním nájdete ubytovanie na celom svete, či už máte radi luxusné hotely alebo lacné hostely. Tak si naplánujte výlet podľa…

  Prejsť do Booking  alebo  Chcem zľavy na Travelking

Zľava až -50% na ubytovanie

Prihláste sa a objavte zľavy až do -50% na Booking.com

  Platí min. do 2.4.2020