Trading212 promo kód na 100 €

Trading212 promo kód na 100 €

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte bonus až 100 € za založenie účtu na Trading212 zadarmo, ak zadáte promo kód: 11R4ukOCxU. Trading212 patrí medzi najrozšírenejšie brokerov na Slovensku a má jedny z najnižších poplatkov za sprostredkovanie obchodu. Minimálny deposit je veľmi nízky. Tento broker má jednoduchú inovatívnu aplikáciu, kde si môžete všetko zautomatizovať. Môžete si vytvoriť svoje vlastné koláče akcií, kde si všetko nastavíte podľa percent alebo sa nechať inšpirovať ostatnými používateľmi a dostávať napríklad dividendy každý deň. Tak založte si účet ešte dnes a zadajte do aplikácie náš promo code.

Získajte bonus až do výšky 100 €

Stačí si vytvoriť konto prostredníctvom tohto odkazu

   Platí min. do 19.6.2024

Promo kód až do 100 €

Ak ste nepoužili vyššie uvedené prepojenie, ale máte nové konto, použite tento…

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Trading212!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získať bonus až 100 € za založenie účtu na Trading212?

Získanie bonusu je jednoduché, stačí kliknúť na vyššie uvedený odkaz. Tým sa dostanete na webovú stránku Trading212, kde stačí kliknúť na Registrácia pre získanie akcií, zadať a nahrať potrebné údaje , vložiť minimálne 1 euro a dokončiť registráciu. Nezabudnite kliknúť cez náš odkaz a zadať vyššie uvedený promo kód.

Môžete si tiež stiahnuť ich mobilnú aplikáciu. Aplikáciu Trading 212 ľahko nájdete na Google Play alebo v App Store alebo na ich webovej stránke. Aplikácia je úplne zadarmo. Po stiahnutí a otvorení aplikácie kliknite na "Otvoriť účet" a vyberte si krajinu pôvodu. V ďalšom kroku dostaneme na výber z dvoch účtov. Vyberieme si "Trading 212 invest" oranžovej farby. V ďalšej časti si vyberieme svoje prihlasovacie údaje, ktoré musia spĺňať bezpečnostné požiadavky. Po úvodnom nastavení účtu prejdeme na "Overenie totožnosti". Vezmeme si občiansky preukaz, pas alebo vodičský preukaz a pomocou mobilného telefónu urobíme zreteľnú fotografiu jeho prednej a zadnej strany. Po overení totožnosti bude ešte potrebné nahrať peniaze na investičný účet. A to je všetko, priatelia. Po úspešnom overení a vložení peňazí vám už nič nebráni v nákupe akcií svetových spoločností!

trading-navod.png

Prečo práve Trading212?

Dôvodov na založenie práve u tohto brokera je mnoho. Ako prvé určite oceníte nízke poplatky a spready, vďaka ktorým váš profit bude o to vyšší. Umožňuje obchodovanie s pákou a minimálnym vkladom, takže príležitosť obchodovať a profitovať dostane naozaj každý. Navyše má skvelú a jednoduchú mobilnú aplikáciu a mnoho ďalších výhod ako napríklad zostavenie investičného portfólia podľa vašich preferencií a bonus až 100 € za založenie.

Vaše finančné prostriedky sú chránené ICF a navyše sú poistené do výšky 1 milióna eur. Trading 212 poskytuje podporu 24/7. Trading 212 je najlepšou aplikáciou v Spojenom Kráľovstve av od roku 2017 sa dostala a prvé miesto aj v Nemecku.

Trading212 v zahraničí

Zľavové akcie na Trading212 sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Trading212 zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Trading212 v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.