Trading212 promo kód na 100 €

Trading212 promo kód na 100 €

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte bonus až 100 € za založenie účtu na Trading212 zadarmo, ak zadáte promo kód: 11R4ukOCxU. Trading212 patrí medzi najrozšírenejšie brokerov na Slovensku a má jedny z najnižších poplatkov za sprostredkovanie obchodu. Minimálny deposit je veľmi nízky. Tento broker má jednoduchú inovatívnu aplikáciu, kde si môžete všetko zautomatizovať. Môžete si vytvoriť svoje vlastné koláče akcií, kde si všetko nastavíte podľa percent alebo sa nechať inšpirovať ostatnými používateľmi a dostávať napríklad dividendy každý deň. Tak založte si účet ešte dnes a zadajte do aplikácie náš promo code.

Získajte bonus až do výšky 100 €

Stačí si vytvoriť konto prostredníctvom tohto odkazu

   Platí min. do 31.1.2023

Promo kód až do 100 €

Ak ste nepoužili vyššie uvedené prepojenie, ale máte nové konto, použite tento…

   Platí min. do 31.1.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Trading212!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Ako získať bonus až 100 € za založenie účtu na Trading212?

Získanie bonusu je jednoduché, stačí kliknúť na link vyššie. Ten vás zavedie na stránky Trading212, kde už stačí iba kliknúť na Sign up to claim shares, a dokončiť registráciu.

Zadáte email a svoje údaje, prejdete krátkou verifikáciou, a po vložení minimálneho vkladu na Váš účet Vám bude pripísaná odmena až 100 EUR. Nezabudnite sa prekliknúť cez tento link alebo neskôr zadať promo kód uvedený vyššie.

Prečo práve Trading212?

Dôvodov na založenie práve u tohto brokera je mnoho. Ako prvé určite oceníte nízke poplatky a spready, vďaka ktorým váš profit bude o to vyšší. Umožňuje obchodovanie s pákou a minimálnym vkladom, takže príležitosť obchodovať a profitovať dostane naozaj každý. Navyše má skvelú a jednoduchú mobilnú aplikáciu a mnoho ďalších výhod ako napríklad zostavenie investičného portfólia podľa vašich preferencií a bonus až 100 € za založenie.

Vaše finančné prostriedky sú chránené ICF a navyše sú poistené do výšky 1 milióna eur. Trading 212 poskytuje podporu 24/7. Trading 212 je najlepšou aplikáciou v Spojenom Kráľovstve av od roku 2017 sa dostala a prvé miesto aj v Nemecku.

Trading212 v zahraničí

Zľavové akcie na Trading212 sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Trading212 zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Trading212 v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii internetové služby? Pozrite sa tiež na zľavy do AVG, kde vás čaká stiahnite si avg zadarmo. Zľavy máme aj do Zaslat.cz alebo WEDOS.