TorriaCars zľavy a kupóny

TorriaCars zľavy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite zľavy v e-shopu TorriaCars zaoberajúci sa predajom autodiagnostiky firmy Scantool, kde môžete uplatniť zľavové kódy a zľavy. Výrobky sú už na trhu viac ako 15 rokov a stali sa svetovou špičkou. Pred distribúciou sú prístroje na diagnostiku pod prísnou kontrolou. K tomu všetkému nakúpite náradie, autodoplnky alebo môžete využiť on-line požičovňu.

Akčný výpredaj

Akčné ceny len pre vás

   Platí min. do 30.11.2023

Doprava zdarma

Platí pre nákup nad 400 €

   Platí min. do 30.11.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na TorriaCars!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako uplatniť zľavový kód na TorriaCars?

V košíku dole pod vybranými produkty nájdete vľavo textové pole "Zľavový kód", do ktorého vložíte váš kupón a potvrdíte.

Značka Scantool na TorriaCars

Pomocou diagnostického zariadenia Scantool môžete vykonávať kontrolu elektronických súčiastok automobilu. Môžete skontrolovať riadiacu jednotku motora, kde možno zistiť elektronickú poruchu škrtiacej klapky, lambda sondy alebo ďalších snímačov. Nakupujte chytro a vyberte si univerzálne merače, ktoré podporujú väčšinu automobilov.

Ďalej môžete nakupovať náradie či autodoplnky. Ak nemáte záujem nakúpiť merač, môžete si ho jednoducho požičať v on-line požičovni. K tomu všetkému využite všetky výhody a uplatnite zľavový kód alebo vyberajte z desiatok zľavnených produktov.

TorriaCars v Česku

Zľavové akcie na TorriaCars sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky TorriaCars zľavy na PromoKupon.cz.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii auto / moto? Pozrite sa tiež na zľavy do carVertical, kde vás čaká zĺavový kód 15%. Zľavy máme aj do Tesla Motors alebo Tirendo.