TorriaCars zľava až -30%

TorriaCars zľava až -30%

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Využite zľavy na v e-shopu TorriaCars zaoberajúci sa predajom autodiagnostiky firmy Scantool, kde môžete uplatniť zľavové kódy a zľavy. Výrobky sú už na trhu viac ako 15 a stali sa svetovou špičkou. Pred distribúciou sú prístroje na diagnostiku pod prísnou kontrolou. K tomu všetkému nakúpite náradie, autodoplnky alebo môžete využiť on-line požičovňu.

Zľava až -30%

Akčné ceny len pre vás

  Platí min. do 25.10.2019

Doprava zdarma

Platí pre nákup nad 200 €

  Platí min. do 25.10.2019

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako uplatniť zľavový kód na TorriaCars?

V košíku dole pod vybraním produkty nájdete vľavo textové pole "Zľavový kód", do ktorého vložíte váš kupón a potvrdíte.

načka Scantool na TorriaCars

Pomocou diagnostického zariadenia Scantool môžete vykonávať kontrolu elektronických súčiastok automobilu. Môžete skontrolovať riadiacu jednotku motora, kde možno zistiť elektronickú poruchu škrtiacej klapky, lambda sondy alebo ďalších snímačov. Nakupujte chytro a vyberte si univerzálne merače, ktoré podporujú väčšinu automobilov.

Ďalej môžete nakupovať náradie či autodoplnky. Ak nemáte záujem nakúpiť merač, môžete si ho jednoducho požičať v on-line požičovni. K tomu všetkému využite všetky výhody a uplatnite zľavový kód alebo vyberajte z desiatok zľavnených produktov.

TorriaCars v Česku

Zľavové akcie na TorriaCars sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky TorriaCars zľavy na PromoKupon.cz.