Shopping fever

Nakupujte z pohodlia domova online.

Zažite nekonečnú jazdu nákupov s obrovským množstvom ponúk po celom Česku aj Slovensku

Momentálne tu nie sú žiadne zľavy. Sezóna pre Shopping fever prebieha od %štart% do 1.6.2022.

Shopping fever

Využite zľavy a zľavové kódy Shopping fever na vaše nákupy. Zľavové kódy nájdete v časopisoch ELLE, Marie Claire a JOY alebo u nás na promokuponu. Akcia s oficiálnym názvom Shopping Fever 2021 začínajú 17. apríla a potrvá až do 19. apríla 2022. Neuveriteľné zľavy až 50% ponúka pres 2700 obchodov, k dispozícii je vetšinou okolo 220 zľavových kódov.

Náš tip: Ak k plateniu využijete kartu Mastercard od ČSOB alebo Poštovej sporiteľne, zvýši sa vám v niektorých prípadoch zľava až o 5%, alebo vás odmení voucherom či drobným darčekom za nákup.

Na internetových stránkach Shopping fever bude vyvesený kompletný zoznam kamenných predajní, ktoré budú cez víkend otvorené. Sprievodné akcie v nákupných centrách sa tento rok nekonajú, ak ale vyplníte v termíne od 17. do 22. apríla 2022 na MyShoppingFever.cz jednoduchý online dotazník, budete zaradení do zlosovania o 100 darčekových balíčkov.

Elektronické zľavové kupóny vo vašom mobile

Stačí si kupóny zakúpiť v mobilnej aplikácii Shopping Fever. Aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť v iTunes pre iOS alebo v Google Play pre Android. Balíček zahŕňa všetky kupóny zo zľavovej knižky a zľavové kódy do e-shopov. Alebo jednoducho využite naše zľavové kódy :)