Pietro Filipi zľava až -50%

Pietro Filipi zľava až -50%

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte zľavy a kupóny do Pietro Filipi. Tento e-shop je zameraná na módne a značkové pánske a dámske oblečenie a doplnky s možnosťou uplatnenia zľavových kupónu. Jedná sa o českú značku s talianskym pôvabom, ktorý kombinuje jedinečnú módu. Vyberte si kabáty, košele, tričká, bundy, šaty a ďalšie oblečenie.

Zľava až -50%

Outlet pre zeny so zľavou az 50%

  Platí min. do 2.4.2020

Zľava až -50% pre mužov

Kvalita za špeciálne ceny

  Platí min. do 2.4.2020

Zľava az 20% pre clenmi klubu

Stante sa clenom klubu este dnes a čerpajte vyhody

  Platí min. do 2.4.2020

Úpravy od krajčíra úplne zadarmo

Plati pre clenmi klubu

  Platí min. do 2.4.2020

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Pietro Filipi!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Ako získať zľavový kód -20 € na Pietro Filipi?

Chcete získať zľavu 20 € Pietro Filipi? Prihláste sa k newsletteru pomocou dialógu, ktorý sa zobrazí, keď navštívite stránky Pietro Filipi. Ak ste tento dialóg už omylom zavreli alebo ho nevidíte, otvorte si web Promokuponu znovu v okne inkognito a počkajte niekoľko sekúnd, než sa vám znovu neobjaví.

Ako uplatniť zľavový kupón?

Ak chcete uplatniť zľavový kupón, stačí pri nákupe prejsť do nákupnej tašky. Na stránke "Nákupná taška" je textové pole do ktorého vložíte Váš zľavový poukaz. Potom stačí kliknúť na "Uplatniť" a zľavový kupón je uplatnený.

O spoločnosti Pietro Filipi

Peitro Filipi je česká značka, ktorá pôsobí vo svete módy už viac než 20 let.Zakladatel spoločnosti Petr Hendrych, ktorý vytvoril kvalitnú českú módu, ktorá by ľuďom pomohla vyjadriť svoj vlastný styl.Při vzniku názvu značky sa inšpiroval Talianskom, krajín, ktoré udáva trendy nielen v oblasti módy. V tej dobe sa mu tiež narodil prvorodený syn Filip a kombináciou mien a spomínanú talianskou inšpiráciou vzniká nová česká značka - Pietro Filipi.

Pietro Filipi v Česku

Zľavové akcie na Pietro Filipi sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Pietro Filipi zľavy na PromoKupon.cz.