IQOS zľavový kód 12 €

IQOS zľavový kód 12 €

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Pomocou promokódu BFBTFB55 na IQOS môžete získať prvý elektronickú cigaretu IQOS za púhych 12 EUR. Můžete tiež využiť zľavový kód aj na nový revolučný IQOS 3 len za €109. Tento kód môžete uplatniť ako predajniach IQOS, tak na oficiálnom e-shope.

Táto stránka obsahuje informácie o výrobku obsahujúcim tabak a je určená len pre osoby staršie ako 18 rokov. Táto stránka neslúži na predaj ani na propagáciu tabakových výrobkov.

Promokód 12 €

Zadajte tento promo kód do objednávky a získajte zľavu.

  Platí min. do 6.12.2020

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na IQOS!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Zľacňovač nájde zľavy za vás!

Rozšírenie do Chrome, s ktorým máte všetky kupóny a akcie na dosah.

Nový revolučný IQOS 3 za 1590 Sk

Zľavový kód platí pre nových zákazníkov IQOS, ktorí si kúpia IQOS 3 SET. Prejdite do oficiálneho eshopu a uplatnite zľavu. Vďaka tomuto kódu ušetríte 200 Sk. Po nákupe navyše získate voucher na 300 Sk pre nákup v eshope.

Kúpiť IQOS 3 SET so zľavou

Vylepšený IQOS 2.4

Lepšie IQOS 2.4 sa bežne predáva cca za XX. Táto cena platí aj pri využití akciovej ponuky IQOS 2.4 SET s kartónom cigariet HEETS. Vďaka nášmu promokód dostanete ďalšiu zľavu 200 Sk. Dohromady po odpočítaní cigariet HEETS zaplatíte za IQOS 2.4 púhych 690 Sk.

Kúpiť IQOS 2.4 SET so zľavou

Vďaka zľavovému kódu môžete získať aj zľavu na nový IQOS 3 MULTI, ktorý nemusíte nabíjať po každej cigarete HEETS a môžete tak fajčiť až 10 cigariet na jeno nabitie. Toto je vhodné pre všetkých, ktorí s IQOS CATO cestujú.

Zľavy môžete použiť aj na ďalšie príslušenstvo v oficiálnom eshopu, ako sú dizajnové popolníky, alebo kryty na nové IQOS, vďaka ktorým si vytvoríte svoj vlastný štýl IQOSu.

IQOS v Česku

Zľavové akcie na IQOS sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky IQOS zľavy na PromoKupon.cz.