Hotels.com zľava až 50%

Hotels.com zľava až 50%

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Ubytujte sa na Hotels.com, kde môžete využiť zľavy a zľavové kódy. Vyberte si z tisícky hotelov po celom svete! Chcete získať tajné ceny hotelov? Prihláste sa k newsletteru a buďte ako prvý, kto ušetrí. A aby sme nezabudli. Za každých 10 známok získate jednu zdarma.

Zľavy až 50%

Bleskové ponuky ubytovania, ušetríte až 50% na ubytovanie

   Platí min. do 29.1.2023

Až 10% zľava pri registrácii

Stačí sa zaregistrovať do jednej minúty a získate 10% zľavu na vybrané pobyty

   Platí min. do 29.1.2023

Last minute ponuky

vyhľadajte si ubytovanie s úžasnými cenami po celom svete

   Platí min. do 29.1.2023

Tajné ceny

Zaregistrujte sa e-mailom a získajte tajné ceny ponúk

   Platí min. do 29.1.2023

Jedna noc zadarmo

Získajte jednu noc zadarmo potom, čo ste strávili 10 nocí v hoteli

   Platí min. do 29.1.2023

Najnovšie ponuky

Zaregistrujte sa a získajte najnovšie ponuky prostredníctvom e-mailu

   Platí min. do 29.1.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Hotels.com!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Ako uplatniť zľavový kód Hotels.com?

Najprv si vyberiete rezerváciu a prejdete na platbu. Tu v 3. kroku objednávky nájdete napravo text "Použiť kupón alebo hotels.com® Rewards", na ktorý kliknete. Následne sa vám rozbalí tlačidlo "Zadajte kód zľavového kupónu.", Na ktoré opäť kliknete a až potom sa vám rozbalí textové pole, do ktorého vložíte váš zľavový kupón.


Hotels.com a výhody ubytovanie

Hotels.com ponúka skvelé možnosti ako sa ubytovať a to po celom svete. Vyberať môžete z tisícky hotelov. Ak chcete ušetriť, zaregistrujte sa a získate prístup k tajným cenám. Vy tak môžete ušetriť napríklad 25% z pôvodnej ceny. Navyše môžete za každých 10 známok získať jednu zdarma. Stačí sa na to len prespať a užívať dovolenke alebo kombinovať s pracovnými cestami.

Spoločnosť Hotels.com poskytuje turistom najlepšie a najrozšírenejšie ubytovanie na internete, v podobe, významných hotelových reťazcov a ubytovacích zariadení s vlastným stravovaním. Ďalej Hotels.com ponúka zákaznícke centrum, ktoré je dostupné 24/7 a iste vám pomôžu s ktorýmkoľvek dotazom.

Hotels.com Vám ponúka výber hotelov z viac ako 436 000 hotelov vo viac ako dvesto destináciách sveta. Táto ponuka je bezkonkurenčná. Hotels.com ponúka hodnotenie hotelov, ktoré pomôžu s výberom hotela a správnej lokality. Využite túto jedinečnú príležitosť a ubytujte sa spoločne s rodinou alebo v priateľmi v správnom hoteli.

Skúste tiež aplikáciu Hotels.com

V jednej minúte sa môžete pozrieť na aplikáciu Hotels.com, v ktorej môžete tiež objednávať vaše pobyty v hoteloch.

Hotels.com v zahraničí

Zľavové akcie na Hotels.com sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Hotels.com zľavy na PromoKupon.cz. Pre zľavy v susednom Maďarsku prejdite na PromoKupon.hu. Pre informácie o zľavách na Hotels.com v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii cestovanie? Pozrite sa tiež na zľavy do Booking, kde vás čaká zľava 15% a viac. Zľavy máme aj do AXA alebo AirBnB.