Bittrex zľavový kód 10%

Bittrex zľavový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všetky zľavy garantujeme. Odmena pre každého, kto tu nájde neplatnú akciu!

Získajte permanentnú 10% zľavu na Bittrex vďaka promo kódu nižšie. Ušetríte tak na vašich poplatkoch počas obchodovania, čo znamená viac peňazí na vašom účte. Bittrex patrí k popredným kryptomenovým burzám, takže okrem ďalších výhod budú vaše peniaze dobre zabezpečené. Obrovský počet inštrumentov na obchodovanie a sofistikované nástroje technickej analýzy vám potom spríjemnia užívateľskú skúsenosť.

Odkaz na pozvánku na 10% zľavu

Pomocou tohto odkazu získate doživotnú zľavu 10% na poplatky

   Platí min. do 28.9.2023

Promo kód pre 10% zľavu na poplatky

Použite tento propagačný kód a získajte doživotnú zľavu 10% na poplatky

   Platí min. do 28.9.2023

  Upozorniť na nové zľavy

Dozviete sa najskôr o nových kupónoch a výpredajoch na Bittrex!

Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Viete o novej zľave? Dajte nám vedieť!

Ako získať 10% zľavu na poplatkoch na Bittrex?

Získanie tejto zľavy je veľmi jednoduché, stačí kliknúť na odkaz vyššie alebo pri registrácii použiť spomínaný promo kód. Stačí úplne dokončiť aktiváciu vášho účtu a zľava sa vám automaticky aplikuje.

bittrex-promo-code-discount

Prečo obchodovať na platforme Bittrex?

Bittrex je jedna z popredných kryptomenových búrz, ktorá umožňuje používateľom obchodovať s rôznymi kryptomenami. Bola založená v roku 2013 a jej sídlo sa nachádza v Seattli, v štáte Washington v USA. Bittrex je známy svojou širokou ponukou kryptomien, vysokou bezpečnosťou a profesionálnym obchodným rozhraním.

Jednou z hlavných výhod Bittrexu je jeho rozsiahly výber kryptomien. Na platforme je možné obchodovať s viac ako 300 rôznymi kryptomenami, čo dáva používateľom širokú škálu možností pri výbere obchodovaných aktív. Medzi populárne kryptomeny, ktoré sú k dispozícii na Bittrexe, patrí napríklad Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) a mnoho ďalších.

Bittrex kladie veľký dôraz na bezpečnosť svojej platformy. Používa rôzne bezpečnostné mechanizmy, ako je napríklad dvojfázové overenie (2FA), aby chránila účty svojich užívateľov pred neoprávneným prístupom. Platforma tiež vykonáva pravidelné audity a má proti útokom zabezpečenú infraštruktúru, čo ju robí jednou z dôveryhodných a bezpečných kryptomenových búrz na trhu.

Profesionálne obchodné rozhranie Bittrexu je navrhnuté tak, aby poskytovalo pokročilým obchodníkom všetky potrebné nástroje na efektívne obchodovanie. Ponúka možnosť obchodovať s rôznymi typmi objednávok, ako sú limitné objednávky, stop-loss objednávky alebo trailing stop objednávky. Obchodné rozhranie je užívateľsky prívetivé a ponúka aj pokročilé grafické nástroje pre technickú analýzu.

Okrem bežného obchodovania ponúka Bittrex aj pokročilé funkcie pre inštitucionálnych obchodníkov, ako je Bittrex Global, ktorá je určená na obchodovanie vo vyššom objeme. Táto verzia platformy ponúka vyššie limity vkladov a výberov, špeciálnu podporu pre inštitucionálnych klientov a ďalšie pokročilé nástroje pre profesionálne obchodovanie.

Bittrex v zahraničí

Zľavové akcie na Bittrex sú dostupné aj v zahraničí. Pre susedné Česko nájdete všetky Bittrex zľavy na PromoKupon.cz. Pre informácie o zľavách na Bittrex v angličtine pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné zľavy

Chcete pozrieť na ďalšie zaujímavé zľavy v kategórii burzové aplikácie? Pozrite sa tiež na zľavy do Trading212, kde vás čaká získajte bonus až do výšky 100 €. Zľavy máme aj do mBank alebo Admiral Markets.